Sportas

2019.11.04 08:50

Rasizmo stadione neapsikentęs Mario Balotelli bandė palikti aikštę, vėliau įmušė įspūdingą įvartį

LRT.lt2019.11.04 08:50

„Serie A“ pirmenybes ir toliau temdo sirgalių rasizmas stadionuose. Žinomas italas Mario Balotelli sekmadienį nusprendė tiesiog palikti aikštę, kai Veronoje neapsikentė vietos sirgalių užgauliojimų.

36 rungtynes Italijos nacionalinėje rinktinėje sužaidęs M. Balotelli šiuo metu rungtyniauja „Brescia“ ekipoje, kuri savaitgalį išvykoje 1:2 pralaimėjo „Hellas Verona“ vienuolikei.

54-ąją rungtynių minutę neapsikentęs Veronos sirgalių užgauliojimu M. Balotelli spyrė kamuolį į tribūnas ir patraukė iš aikštės.

Jį sulaikė abiejų komandų žaidėjai, paprašę puolėjo tęsti rungtynes. Mačo teisėjas irgi iškart sureagavo į žaidėjo elgesį ir sustabdė mačą, o stadione per garsiakalbius nuskambėjo prieš rasizmą nukreipta žinutė, raginanti sirgalius nusiraminti.

Po rungtynių M. Balotelli sugėdino sirgalius ir padėkojo savo kolegoms už vienybę aikštėje. Beje, mačo pabaigoje Super Mario vadinamas puolėjas įkalė įspūdingą įvartį, taip sušvelnindamas rezultatą.

Kaip įprasta Italijoje, „Hellas Verona“ klubo atstovai neigė girdėję rasistinius įžeidimus stadione.

Treneris Ivanas Juričius teigė, kad negirdėjo jokių įžeidinėjimų, o klubo vadovas Maurizio Setti pažadėjo surasti tuos „kelis žmones“, kurie galbūt išsiskyrė iš minios.

„Mūsų sirgaliai yra aistringi, bet tikrai ne rasistai. Kai atsitinka kažkas tokio, mes esame pirmieji, kurie pasmerkia tokį elgesį. Galbūt iš 20 tūkst. sirgalių du ar trys kažką ir pasakė. Aš esu pasirengęs juos surasi ir nubausti. Po rungtynių priėjau prie Mario Balotelli ir atsiprašiau jo“, - goal.com cituoja M. Setti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.