2019.11.03 20:32

Anglijoje – „Leicester“ pergalė bei šiurpinantis kojos lūžis per „Everton“ ir „Tottenham“ akistatą

LRT.lt 2019.11.03 20:32

Sekmadienį labai emocionalias rungtynes Anglijos „Premier“ lygoje sužaidė namie rungtyniavę Liverpulio „Everton“ ir Londono „Tottenham Hotspur“. Rungtynės baigėsi lygiomis 1:1, tačiau labiausiai įsimintinas įvykis buvo Andre Gomeso trauma.

Pirmąjį susitikimo įvartį 61-iąją minutę kontratakos metu po Heung-Min Sono perdavimo pelnė Dele Alli.

Po dar 15 min. įvyko tai, ką aikštės šeimininkų gerbėjai galėtų pavadinti tragedija. Kairiajame krašte kamuolį varėsi A. Gomesas, kai H. Sonas slysdamas atliko įtupstą. Portugalas dar trenkėsi į Serge`ą Aurier ir susilaužė koją.

Vaizdas buvo toks šiurpinantis, kad ne vienas futbolininkas apsiverkė, o korėjiečiui buvo parodyta raudona kortelė.

„Tottenham“ neatsilaikė iki susitikimo pabaigos – 7-ąją pridėto laiko minutę rezultatą išlygino Cenkas Tosunas.

Kitame sekmadienio mače „Leicester City“ svečiuose 2:0 (0:0) palaužė Londono „Crystal Palace“ ekipą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Caglaras Soyuncu (57 min.) ir Jamie Vardu (88 min.).

„Leicester“ turnyrinėje lentelėje pakilo iki 3-iosios vietos. Jų sąskaitoje – 23 taškai. „Tottenham“ su 13 taškų yra 11-i.