Sportas

2019.11.03 18:51

Trečias kartas iš eilės: panevėžiečius sumindžiusi „Sūduva“ – A lygos čempionė

LRT.lt2019.11.03 18:51

Sekmadienį A lygos čempionų titulą užsitikrino Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai. Vladimiro Čeburino auklėtiniai svečiuose 5:1 (3:0) nugalėjo „Panevėžio“ ekipą ir nebepaliko net teorinių vilčių Vilniaus „Žalgiriui“ tapti čempionais.

Tai buvo jau keturioliktasis „Sūduvos“ titulas ir trečiasis iš eilės.

Pirmąjį įvartį marijampoliečiai pelnė jau 3-iąją minutę. Po pakelto kampinio Domagojus Pušičius mušė galva ir kamuolys nuo Rafaelio Broetto įskriejo į vartus.

Dar po 6 min. Paulius Golubickas smūgiavo į vartus iš 16 metrų, o Mihretas Topčagičius nežymiai palietė kamuolį ir šis atsidūrė vartuose.

27-ąją min. čempionai dar labiau padidino atotrūkį. Po Semiro Kerlos perdavimo tiksliai vienu lietimu smūgiavo Josipas Tadičius ir rezultatas tapo 3:0.

Jau antroje mačo dalyje aikštės šeimininkai sugebėjo sušvelninti atsilikimą. 60-ąją min., po Pauliaus Janušausko perdavimo, galingu smūgiu kamuolį į vartus nukreipė Patrikas Bordonas.

73-iąją min. „Sūduva“ pasižymėjo ketvirtąjį kartą. Renanas Oliveira išbėgo į akistatą su vartininku, kurioje triumfavo įspūdingai jį perkeldamas.

Pergalę jau per pridėtą laiką dar vienu įvarčiu įtvirtino J. Tadičius. „Sūduva“ įtikinamai triumfavo Panevėžyje.