2019.11.02 19:03

Anglijoje – paskutinėmis akimirkomis pergales iškovoję lyderiai ir „Arsenal“ suklupimas

„Chelsea“ palaužė „Watford“ vienuolikę
LRT.lt2019.11.02 19:03

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį netrūko dramatiškų akimirkų. Vos taškų nebarstė „Liverpool“ ir „Manchester City“ ekipos, o Londono „Arsenal“ kluptelėjo namie.

„Liverpool“ svečiuose 2:1 (0:1) palaužė Birmingamo „Aston Villa“ atstovus.

Aikštės šeimininkų gretose 21-ąją minutę pasižymėjo egiptietis Trezeguetas. Rezultatą jau artėjant mačo pabaigai, 87-ąją minutę, po Sadio Mane rezultatyvaus perdavimo išlygino Andy Robertsonas.

Pergalę jau 4-ąją pridėto laiko minutę po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo pelnė S. Mane.

„Man City“, savo ruožtu, namie išvargo pergalę prieš „Southampton“ vienuolikę 2:1 (0:1).

Svečius 13-ąją min. į priekį išvedė Jamesas Wardas-Prowse. Mančesterio komandai rezultatą 70-ąją min. po Kyle`o Walkerio perdavimo išlygino Sergio Aguero, o po dar 16 min. pats K. Walkeris išplėšė savo komandai pergalę.

„Arsenal“ namie 1:1 (1:0) sužaidė su „Wolverhampton Wanderers“ komanda.

Pirmasis pasižymėjo Pierre`as Emerickas-Aubameyangas (21 min.). Rezultatą išlygino Raulis Jimenezas (76 min.).

Londono „Chelsea“ šeštadienį turėjo vargo, tačiau neklupo. Franko Lampardo auklėtiniai svečiuose 2:1 (1:0) palaužė „Watford“ ekipą.

Svečių gretose pirmasis smogė Tammy Abrahamas. Po Jorginho atlikto perdavimo puolėjas pasižymėjo 5-ąją min.

55-ąją min rezultatą po būtent T. Abrahamo tikslaus perdavimo padvigubino Christianas Pulisicas.

„Watford“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą po to, kai Gerardas Deulofeu buvo nugriautas baudos aikštelėje, prie pat galinės linijos. Pats ispanas ir realizavo 11 metrų baudinį.

„Liverpool“ išlaikė solidžią persvarą prieš antroje vietoje esančią „Man City“ ekipą – 31 taškas prieš 25.

23 taškus surinkę „Chelsea“ atstovai rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje, o „Arsenal“ su 17 taškų – penkti.