Sportas

2019.11.01 14:51

Pamatykite: Prancūzijoje vyko dailiojo čiuožimo „Didžiojo prizo“ varžybų trečiojo etapo pirmoji diena

LRT.lt 2019.11.01 14:51

Penktadienį tęsiasi prestižinės dailiojo čiuožimo – „Didžiojo prizo“ – varžybos. Šis etapas vyksta Prancūzijoje, Grenoblyje, o jame varžėsi ir lietuvių pora – Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed.

Visas etapo varžybas nuo lapkričio 1-osios iki 3-iosios galėsite tiesiogiai stebėti LRT PLIUS kanalu arba portale LRT.lt. Penktadienio programos startas – 15:30 val.

Dailiojo čiuožimo transliaciją padėti stebės komentatorius Vytautas Jasutis.

LRT Plius

Po vyrų trumposios programos pirmas buvo amerikietis Nathanas Chenas. Jis surinko 102,48 taško ir 4 taškais aplenkė antrą vietą užėmusį rusą Aleksanderį Samariną (98,48). Už jų – toli trečioje pozicijoje likusį prancūzą Keviną Aymozą – 82,50 tšk.

Vyrų trumpoji programa

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Vyrai. Trumpoji programa
Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Vyrai. Trumpoji programa

Ledo šokių rungtyje trumpojoje programoje S. Ambrulevičius ir A. Reed surinko 58,10 taško ir užėmė paskutinę – 10-ąją vietą.

Po rungties pirmi buvo Prancūzijos atstovai – Gabriella Papadakis ir Guillaume`as Cizeronas. Jie surinko 88,69 taškus. Antrą vietą užėmė amerikiečiai Madison Chock ir Evanas Batesas. Jų sąskaitoje – net 8 tšk mažiau nei pastarosios poros (80,69).

Treti liko Italijos šokėjai – Charlene Guignard ir Marco Fabbri – 79,65 tšk.

Po moterų trumposios programos pirmoje vietoje buvo Rusijos čiuožėja Alena Kostornaja. Ji surinko 76,55 tšk. Antra – jos tautietė Alina Zagitova su 74,24 tšk. Trečioji ir paskutinioji čiuožėja, surinkusi daugiau nei 70 balų – amerikietė Mariah Bell (70,25 tšk.).

Pasaulio dailiojo čiuožimo taurės varžybos. Prancūzijos „Didysis prizas“. Poros. Trumpoji programa. Moterys. Trumpoji programa

Porų trumposios programos rungtį laimėjo Rusijos pora Darija Pavliučenko ir Denisas Chodykinas. Jiems teisėjai skyrė 76,59 tšk. Antri taip pat Rusijos atstovai – Anastasija Mišina ir Aleksandras Gallijamovas – 73,77 tšk. Trečią vietą užėmė amerikiečiai Haven Denney ir Brandonas Frazieris – 68,65 tšk.

Pasirodžiusiųjų rezultatai po pirmos dienos yra tiktarpiniai – šeštadienį vyks laisvoji programa, o po jos, jau susumavus rezultatus, bus aiškūs viso etapo dalyvių rezultatai.

Sekmadienį vyks parodomoji programa. Ji nėra vertinama.