Naujienų srautas

Sportas2019.10.31 21:12

Obradovičius apie stringantį „Fenerbahče“ žaidimą: tokio sunkaus starto savo karjeroje nepamenu

LRT.lt 2019.10.31 21:12

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį Stambule stos į kovą su vietos „Fenerbahče“ klubu, kuris naujojo Eurolygos sezono kampaniją pradėjo stebinančiai buksuojančiu žaidimu.

Legendinio Željko Obradovičiaus treniruojamas turkų klubas per pirmąsias penkerias sužaistas Eurolygos rungtynes iškovojo tik vieną pergalę ir turnyro lentelėje užima priešpaskutinę, 17-ąją, vietą.

Prieš rungtynes su „Žalgirio“ krepšininkais Ž. Obradovičius su tinklalapiu basketnews.lt Turkijoje bendravo apie pagrindines savo komandos žaidimo problemas sezono pradžioje.

„Tokio sunkaus starto savo karjeroje Eurolygoje aš nepamenu. Gerai, kad Turkijos lygoje turime 4 pergales ir 1 pralaimėjimą. Turime šiokį tokį balansą.

Mūsų žaidime neveikia daug dalykų. Turime pakeisti labai daug dalykų. Mūsų pasiruošimo sezonui procesą apsunkino žaidėjų, kurie rungtyniavo nacionalinėse rinktinėse, nebuvimas. Sezono pradžioje dar neturėjome pilnaverčių treniruočių su visais krepšininkais.

Tik prieš dvi dienas treniruotėje turėjome visus krepšininkus ir visi buvo pasirengę dirbti. Tai viena iš pradžių. Mums reikia laiko. Nesitikiu, kad toks mūsų žaidimas tęsis visąlaik.

Mūsų pagrindinė problema – puolimas. Turime žaisti geriau. Žaidžiame blogai, priimame blogus sprendimus, viskas blogai“, – tvirtino garsusis specialistas.

Po dviejų pergalių Eurolygoje iš eilės žalgiriečius praėjusį trečiadienį sustabdė iki tol tik vieną pergalę iškovojęs Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas.

Vertindamas žalgiriečių žaidimą, Ž. Obradovičius nematė ryškių skirtumų tarp šio sezono „Žalgirio“ žaidimo stiliaus, lyginant su praėjusiu sezonu.

„Jie turi panašią komandą kaip ir anksčiau bei laikosi tos pačios strategijos. „Žalgiris“ ginasi labai agresyviai. Jie naudojasi savo gerosiomis savybėmis ir žaidžia komandinį krepšinį. Žinoma, keli Kauno klubo naujokai atneša skirtingų dalykų“, – basketnews.lt teigė Ž. Obradovičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi