2019.10.30 23:30

Eurolygoje toliau krenta favoritai: pralaimėjo „Real“ ir „Fenerbahče“ žvaigždynai

LRT.lt2019.10.30 23:30

Trečią nesėkmę Eurolygoje patyrė Madrido „Real“ krepšininkai. Jie svečiuose 95:86 (20:22, 18:19, 19:26, 28:29) nusileido Miuncheno „Bayern“ atstovams.

Mačas buvo įtemptas per pirmą mačo dalį, tačiau trečiajame kėlinyje Vokietijos komanda sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą. Po jo jie pirmavo 67:57.

Paskutiniajame ketvirtyje „Real“ susiėmė ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 taškų likus žaisti 3 minutėms iki susitikimo pabaigos (78:81).

Čia Petteri Koponenas pelnė 5 taškus paeiliui, atliko rezultatyvų perdavimą, o netrukus suomio ir Grego Monroe taškai užtvirtino „Bayern“ pergalę.

„Bayern“: G. Monroe (9/13 dvitaškių) 18, D. Barthelas (4/5 dvitaškių, 6/7 baudų) 17, P. Koponenas 15.

„Real“: A. Randolphas (3/4 tritaškių, 10 atk. kam.) 17, F. Campazzo (2/5 tritaškių, 6/6 baudų, 6 rez. perd.) 16, U. Garuba (5/6 dvitaškių) 12.

Dar vieną nesėkmę Eurolygoje patyrė ir Stambulo „Fenerbahče“ ekipa. Turkijos komanda svečiuose 55:67 (6:12, 15:29, 20:11, 14:15) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams.

Željko Obradovičiaus auklėtiniai subyrėjo jau iki ilgosios pertraukos. Per pirmąjį ketvirtį jie pelnė tik 6 taškus, tačiau ir varžovams teleido surinkti 12.

Antrajame ketvirtyje aikštės šeimininai įjungė aukštesnę pavarą ir sumetė net 29 į „Fenerbahče“ krepšį. 15 per tą laiką surinkę svečiai jau atsiliko 21:41.

Po ilgosios pertraukos „Fenerbahče“ spurtavo ir buvo sumažinę atsilikimą iki 6 taškų (51:57), tačiau atsitiesti nebesugebėjo.

„Maccabi“: O. Casspi (6 atk. kam.) 13, O. Hunteris (5/7 dvitaškių) ir N. Woltersas (4/9 dvitaškių) po 11.

„Fenerbahče“: N. De Colo (2/6 dvitaškių, 3/3 tritaškių) 13, D. Williamsas (6 atk. kam.) ir A. Muhammedas – po 11.