2019.10.30 17:51

Ukrainietė Elina Svitolina palaužė Simoną Halep ir žengė į WTA turnyro pusfinalį

ELTA2019.10.30 17:51

Kinijoje vykstančio Moterų teniso asociacijos (WTA) čempionato („WTA Finals“) antrojo turo mače Purpurinėje grupėje trečiadienį čempionės titulą ginanti ukrainietė Elina Svitolina (8-oji pasaulio raketė) 7:5, 6:3 nugalėjo rumunę Simoną Halep (5) ir užsitikrino vietą turnyro pusfinalyje.

Mačas truko 1 val. 39 min.

E. Svitolina laimėjo abu susitikimus, o S. Halep sąskaitoje – viena pergalė ir vienas pralaimėjimas.

Kitame grupės mače susitiko čekė Karolina Pliškova (2) ir kanadietė Bianca Andreescu (4). Kanados tenisininkė dėl traumos pasitraukė iš kovos po pirmojo seto, kurį pralaimėjo 3:6. Tai pirmoji K. Pliškovos pergalė per du mačus.

WTA čempionate dalyvauja aštuonios geriausios sezono žaidėjos. Varžybų prizų fondą sudaro 14 mln. JAV dolerių.