Sportas

2019.10.30 15:19

Emery gina savo kapitoną: jis dabar yra liūdnas ir sugniuždytas

LRT.lt2019.10.30 15:19

Nerimsta aistros dėl savaitgalį nutikusio incidento Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse tarp „Arsenal“ ir „Crystal Palace“ ekipų, kuriose ne iš gražios pusės pasirodė „kanonierių“ kapitonas Granitas Xhaka.

Antrajame kėlinyje šveicaras buvo pakeistas, tačiau tokiu sprendimu akivaizdžiai patenkintas nebuvo.

Nors „Arsenal“ reikėjo įvarčio, tačiau G. Xhaka aikštę paliko labai lėtai, taip provokuodamas savo komandos sirgalius garsiai baubti, o vos palikęs aikštę šis tėškė komandos marškinėlius žemyn ir patraukė tiesiai į rūbinę.

Nors po rungtynių pasigirdo kalbų, kad šveicaras turėtų palikti klubą arba mažiausiai prarasti kapitono raištį, tačiau „Arsenal“ treneris Unai`us Emery stojo ginti savo auklėtinio.

„Jis šiuo metu yra labai liūdnas, sugniuždytas ir nusivylęs. Tai nebuvo tik tų rungtynių situacija. Jam atrodo, jog sirgaliai jo nemėgsta apskritai“, – kalbėjo U. Emery.

Tiesa, strategas nenorėjo kalbėti apie tai, ar šveicaras gali netekti raiščio.

„Antradienį jo elgesys treniruotėje buvo nuostabus su visais komandos draugais, personalu. Jis žino, kad suklydo, labai giliai savyje jis tai jaučia“, – aiškino ispanas.

U. Emery minėjo, jog žaidėjas turėtų atsiprašyti sirgalių, bet jis asmeniškai atsiprašymo nereikalauja.

„Man jo atsiprašymo nereikia, nes aš žinau, kaip blogai jis dabar jaučiasi ir jam reikia mūsų palaikymo. Idealioje ateityje aš jį matau toliau žaidžiantį ir palaikomą savo sirgalių. Nežinau, ar pavyks tai pasiekti, tačiau aš to trokštu.

Dabar turime išlikti ramūs ir žengti žingsnį po žingsnio link šios situacijos sprendimo“, – kalbėjo treneris.

Trečiadienio vakarą Anglijos lygos taurėje „Arsenal“ kausis su „Liverpool“ vienuolike.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.