2019.10.30 07:17

Neįtikėtinas Daviso pasirodymas nukalė „Lakers“ pergalę prieš Valančiūno „Grizzlies“

LRT.lt2019.10.30 07:17

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ ekipa NBA čempionate sulaukė rimto sprigto – Memfio krepšininkai išvykoje net 91:120 sugėrė smūgį prieš Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

Tai buvo trečioji „Grizzlies“ ekipos nesėkmė per ketverias rungtynes, tuo tarpu „Lakers“ įsirašė trečiąją pergalę.

JV rungtynėse užfiksavo dvigubą dublį – 14 taškų (5/8 dvit.) ir 11 atkovotų kamuolių, tačiau buvo nustelbtas abiejose aikštelės pusėse dominavusio Anthony Daviso.

Los Andželo komandos naujokas surinko 40 taškų (7/15 dvit., 26/27 baud.), nusiėmė 20 kamuolių ir buvo nesustabdomas.

Galima paminėti, jog visus šiuos rodiklius centras sukaupė vos per tris žaistus kėlinius, o 26 pataikytos baudos per rungtynes – naujas klubo rekordas.

„Grizzlies“ rungtynėse laikėsi iki trečiojo kėlinio vidurio, tačiau tada visiškai sugriuvo – pralaimėjo atkarpą 0:22 (67:88), ir po tokio smūgio atsitiesti paskutiniame ketvirtyje nebesugebėjo.

„Lakers“: Anthony Davisas 40 (7/15 dvit., 26/27 baud., 20 atk. kam.), LeBronas Jamesas 23 (8 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 13, Avery Bradley 12, JaVale'as McGee 10 (9 atk. kam.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 16, Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.), Graysonas Allenas 13, Brandonas Clarke'as 10.