Naujienų srautas

Sportas2019.10.29 22:22

Komandos pildymą atmetęs Adomaitis: nėra kalbų apie keitimus ar pasistiprinimą

LRT.lt 2019.10.29 22:22

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai pralaimėjo ketvirtąsias iš eilės rungtynes Europos taurės turnyre, kai po ypač prastos pirmosios mačo dalies namuose 72:81 nusileido Venecijos „Umana Reyer“ ekipai.

Po mačo komandos treneris Dainius Adomaitis pripažino, kad viską nulėmė prasta pirmoji rungtynių pusė, kurią jis aiškino psichologinėmis problemomis.

„Kaip ir kalbėjome prieš rungtynes, žinojome, kokios svarbos rungtynės, kurių negalime pralaimėti, privalome laimėti – visi žinojome kainą. Gal tas pradžioje ir padarė įtaką – buvome susikaustę, sprendimai blogi

Kalbėjome, kad pirmas 8 sek. yra labai svarbu su jais žaisti gerai gynyboje, nes jie pelno daug taškų pirmoje fazėje, greitame puolime. Atsitiko priešingai. Pirmoje pusėje jie įmetė 22 taškus per tas pirmas 8 sek. atakose.

Po pertraukos keitėme gynybos sistemas, atsirado ir ta energija, ir sprendimai geri, ir atakavimas ten, kur norėjome. Labai daug lėmė ta pirma pusė. Kai atrodė, kad grįžtame į rungtynes, skaudu buvo tos pražangos puolime, statant užtvaras ar klaidos. Taip ir nesugebėjome pilnai sugrįžti ir perlaužti rungtynių“, – kalbėjo D. Adomaitis.

Paklaustas apie komandos galimybes patekti į kitą varžybų etapą, D. Adomaitis apie tai kalbėti nenorėjo.

„Mes negalime nieko vertinti, o turime žaisti vienas rungtynes per vieną vakarą. Turime rengtis tik toms rungtynėms Mes nesame komanda, kuri turėsime labai daug arba labai ryškių persvarų prieš savo priešininkus.

Matome, kur galime turėti (pranašumų), kur galime atakuoti, nusprendžiame, tam ruošiamės ir turime nuosekliai to laikytis. Dabar to mūsų žaidime trūksta, tos idėjos įgyvendinimo. Galime daug kalbėti apie puolimą, bet kai varžovai pelno 26 taškus per pirmą ketvirtį, o tu pirmą pražangą padarai likus pusantros minutės iki pabaigos, čia yra problema, reikia kalbėti apie gynybą“, – sakė treneris.

Sulaukęs klausimo apie galimą komandos papildymą arba žaidėjų keitimus, D. Adomaitis sakė, kad tai neįmanoma. Treneris kalbėjo su komandos vadovais, tačiau nieko gero neišgirdo.

„Mes turime šią sudėtį ir negalime daryti jokių nei keitimų, nei galvoti apie pasistiprinimą. Mes kalbėjome su klubo vadovybe ir esame komandoje tie, kas esame. Turime maksimaliai kovoti kiekvienose rungtynėse, gerai pasiruošti ir maksimaliai atsiduoti kiekvienose rungtynėse. Nėra kalbų apie keitimus ar pasistiprinimą“, – teigė D. Adomaitis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi