2019.10.28 07:19

Galingai žaidusio europiečių tandemo tempiama „Mavericks“ neatsilaikė prieš „Blazers“

LRT.lt2019.10.28 07:19

Pirmąjį pralaimėjo naujojo NBA sezono pradžioje patyrė Dalaso „Mavericks“ (2-1) krepšininkai, namuose 119:121 (40:25, 31:34, 24:36, 24:26) turėję pripažinti Portlando „Trail Blazers“ (2-1) klubo pranašumą.

Dar vienas puikias rungtynes Dalaso ekipoje sužaidė smogiamasis europiečių tandemas – slovėnas Luka Dončičius ir latvis Kristapas Porzingis.

K. Porizingis susitikime įmetė 32 taškus (3/10 tritaškių), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

L. Dončičius buvo netoli trigubo dublio – pelnė 29 taškus (2/11 tritaškių), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Likus žaisti daugiau nei pusantros minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos C.J. McCollumas sudėtingu dvitaškiu metimu išvedė svečius į priekį – 118:117.

Jau kitoje atakoje abu baudų metimus „Mavericks“ gretose pataikęs K. Porzingis vėl persvėrė rezultatą – 119:118.

Iniciatyvos po kelių nesėkmingų atakų „Blazers“ gretose ėmėsi Damianas Lillardas. Gynėjas aštriu reidu arčiau krepšio sukrovė Portlando klubui vieno taško pranašumą – 120:119.

L. Dončičiaus metimas netrukus skriejo pro šalį, o pergalę „Blazers“ krepšininkams užtvirtino vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Kentas Bazemore`as – 121:119.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose sužaidė C.J. McCollumas, pelnęs 35 taškus. D. Lillardas pridėjo 28.