2019.10.27 19:00

Prieniškių pergalių serija baigėsi: „Žalgiris“ nušlavė tritaškius pro šalį svaidžiusią „Cbet“

LRT.lt 2019.10.27 19:00

LKL čempionate sekmadienį be pralaimėjimų žengiantis Kauno „Žalgiris“ (7-0) savo žiūrovų akivaizdoje be gailesčio 87:55 (17:11, 34:16, 21:18, 15:10) nušlavė Prienų „Cbet“ (4-3) krepšininkus, kurie buvo iškovoję pergales keturiose pastarosiose rungtynėse iš eilės.

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio Lietuvos čempionai atsilikinėjo 2:8, tačiau netrukus jie surengė spurtą 32:6 bei nutolo 42:17.

Varžovus toli į priekį paleidę prieniškiai atsitiesti ir sugrąžinti intrigos nesugebėjo. Po pertraukos „Žalgiris“ toliau didino pranašumą bei šventė įtikinamą pergalę.

Prienų krepšininkai šiose rungtynėse pataikė tik 3 tritaškius iš 24 (12 proc.), o kovą dėl kamuolių pralaimėjo net 49:29.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Zachas LeDay, kuris per 14 minučių pelnė 14 taškų (3/3 dvit., 0/1 trit., 8/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Amerikietis tapo naudingiausiu nepaisant to, jog pagal žaidimo laiką jis pranoko tik vieną žalgirietį Edgarą Ulanovą, kuris rungtyniavo 13 minučių.

„Žalgiris“: J. Landale`as (4/7 dvit., 2/4 trit., 6 atk. kam.) 16, Z. Leday`us 12, E. Ulanovas (5/7 dvit.) 10, K. Lukošiūnas (3/6 trit., 5 kld.) ir P. Jankūnas po 9, M. Gebenas 8,

„Cbet“: A. Velička (4/11 trit., 1/8 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 4 kld., 4 per. kam., 8 išprov. praž.) 14, S. Spenceris (6/9 dvit., 6 atk. kam.) 13, L. Uleckas (0/7 trit.) 9, M. Varnas (7 atk. kam.) 8.