2019.10.27 15:51

Ispanijos krepšinio lygoje pergalę šventė vienas iš trijų lietuvių

LRT.lt2019.10.27 15:51

Ispanijos ACB krepšinio lygoje sekmadienį į aikštę išbėgo Egidijus Mockevičius, Deividas Dulkys ir Arnoldas Kulboka. Pastarasis pasirodė geriausiai ir džiaugėsi pergale.

A. Kulbokos atstovaujamas Bilbao „Basket“ (4-2) klubas namuose 92:80 (18:20, 26:16, 20:22, 28:22) įveikė Fuenlabrados „Montakit“ (2-4) su E. Mockevičiumi.

A. Kulboka per beveik 22 žaidimo minutes pelnė 9 taškus (0/1 dvit., 3/8 trit.), perėmė kamuolį, blokavo vieną metimą, 4 sykius suklydo, po kartą prasižengė pats ir privertė tai padaryti varžovą, taip surinkdamas vieną naudingumo balą.

E. Mockevičius per 20 su puse minutės pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, 4 sykius prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 4 naudingumo balus.

„Basket“: J. Brownas 15, A. Bouteille 14, S. Rodriguezas 13.

„Montakit“: A. Urtasunas (6/8 dvit.) 25, C. Eyenga 20.

Čempionato autsaiderė Manresos „Baxi“ (1-5) ekipa su D. Dulkiu išvykoje 74:94 (28:27, 16:28, 15:21, 15:18) neturėjo šansų prieš Madrido „Real“ (6-0).

Beveik 21 minutę aikštėje praleidęs D. Dulkys įmetė tik 3 taškus (0/1 dvit., 1/4 trit.), atkovojo du kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo, blokavo vieną varžovo metimą, tris sykius prasižengė ir mačą baigė su 1 naudingumo balu.

„Real“: G. Deckas 18, S. Llullas (3/5 trit., 6 kld.) 17, W. Tavaresas (6/7 dvit., 2 perimt. kam., 24 naud. bal.) 16.

„Baxi“: J. Sakho ir D. Kravishas po 12, E. Baezas ir J. Vauletas po 10.