Sportas

2019.10.26 19:36

Pamatykite: pasibaigus rungtynėms į muštynes įsivėlė Skučas ir Okouo

atnaujinta 21.14
LRT.lt2019.10.26 19:36

Šeštadienį Utenos „Juventus“ namie 92:84 įveikė Kėdainių „Nevėžį“, tačiau susitikimo pabaiga nepraėjo be nesklandumų. Jau po susitikimo, kai žaidėjai ir treneriai spaudė vieni kitiems rankas, kamera nukrypo į muštynes.

Smūgiais lyg sunkiasvoriai boksininkai keitėsi aukštaūgiai Žygimantas Skučas ir Viny Okouo.

Juos greitai išskyrė abiejų komandų krepšininkai. „Nevėžio“ atstovas dar norėjo bėgti paskui lietuvį, tačiau greitai buvo sustabdytas ir kiek apramintas. Sužeidimų ir kitų pasekmių, panašu, pavyko išvengti.

Muštynių epizodą galite pamatyti nuo 2,07:10.

Kėdainių ekipos legionieriaus raminti į aikštę išbėgo net vyriausiojo trenerio Mariaus Kiltinavičiaus žmona Ieva Zasimauskaitė.

Neaišku, kaip šis incidentas prasidėjo, tačiau galima neabejoti, jog LKL vadovybė atidžiau pažvelgs į epizodą ir skirs atitinkamas bausmes į muštynes įsivėlusiems krepšininkams.

„Juventus“ strategas Žydrūnas Urbonas gynė Ž. Skučą.

„Šiaip nemačiau aš tos situacijos. Kiek žmonės kalba, ten nebuvo kažko ypatingo, tiesiog susimušimas pečiais. Užsienietis sureagavo karštai ir trenkė. Mano auklėtiniui teko trenkti atgal. Tiek žinau iš pirminės informacijos.

Ar tai gerai? Tai nėra labai gerai ir nėra labai gražu – tikrai negaliu džiaugtis, bet... tai emocijos. To būna tarp gerbėjų ir tarp žaidėjų. Vyrai kaunasi, lūžta kaulai, plyšta raumenys. Čia ne baletas. Čia kontaktas, dar ta emocija kartais perauga. Aš, aišku, mažiausiai norėčiau tokio dalyko kaip muštynių, bet kartais taip būna. Tai yra dalis krepšinio ir dalis sporto“, – mintis dėstė Ž. Urbonas.

Kėdainių ekipos vyriausiasis treneris Marius Kiltinavičius jau užtarė savo auklėtinį.

„Aš pačio incidento pradžios nemačiau, bet iš informacijos, kurią girdėjau, Skučas praeidamas Viny trenkė iš alkūnės, o Viny nelinkęs nusileisti tose situacijose. Po to viskas vyko taip, kaip matėm. Esu tikras, kad Viny pirmas neiššaukė konflikto. Jis tikrai draugiškas ir taikus. Skučas toliau pjauna grybą“, – sakė specialistas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt