Naujienų srautas

Sportas2019.10.27 12:54

Pamatykite: Kanadoje įspūdingais pasirodymais baigėsi dailiojo čiuožimo „Didžiojo prizo“ varžybos

LRT.lt 2019.10.27 12:54

Šeštadienį Kelovnos mieste Kanadoje baigėsi vienas didžiausių šio sezono dailiojo čiuožimo renginių: pasaulio taurės „Didžiojo prizo“ varžybos. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį išaiškinti visi varžybo čempionai ir prizininkai.

Visą savaitgalį varžybų transliacijas galėsite tiesiogiai stebėti portale LRT.lt. „Didžiojo prizo“ varžybas žiūrovams padeda stebėti sporto komentatorius Vytautas Jasutis.

Nuo šeštadienio vakaro iki sekmadienio ryto Lietuvos laiku vyko ketverios varžybos.

Šokių ant ledo porų varžybose čempionais tapo Kanados pora Piper Gilles ir Paulas Poirier, kurie už savęs paliko favoritus amerikiečius Madison Hubblel ir Zachary Donohue.

Kanadiečiai trumpojoje programoje buvo antri po amerikiečių, tačiau šeštadienio vakarą atsigriebė laisvojoje programoje. Bendroje įskaitoje Kanados pora surinko 209,01 balo, amerikiečiai pelnė 206,31 balo, o trečiąją vietą su 195,35 balo užėmė britai Lilah Fear ir Lewisas Gibsonas.

Porų dailiojo čiuožimo varžybose čempionais tapo Rusijos čiuožėjai Aleksandra Boikova ir Dmitrijus Kozlovskis (216,71 balo).

Rusijos čiuožėjai dominavo tiek trumpojoje, tiek laisvojoje programoje ir bendroje įskaitoje visus varžovus aplenkė labai užtikrintai.

Sidabrą su 208,49 balo iškovojo kanadiečiai Kirtsen Moore-Towers ir Michaelas Marinaro, bronzą laimėjo rusai Jevgenija Tarasova ir Vladimiras Morozovas (202,49 balo).

Moterų asmeninėse varžybose etapo čempione tapo rusė Aleksandra Trusova (241,02 balo), kuri po trumposios programos buvo tik trečia.

Vyrų varžybose įspūdingai dominavo tituluotasis japonas Yuzuru Hanyu, surinkęs 322,59 balo, kai antrąją vietą užėmęs kanadietis Namas Nguyenas varžybas baigė tik su 262,77 balo.

Sekmadienio vakarą LRT.lt nuo 23 valandos dar transliuos parodomąją programą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi