2019.10.26 07:32

Dončičiaus ir Porzingio dueto vedami „Mavericks“ nugalėjo „Pelicans“ ekipą

Jokičiaus trigubas dublis atvedė „Nuggets“ į pergalę
LRT.lt2019.10.26 07:32

Naktį iš penktadienio į šeštadienį antrąją pergalę naujajame NBA sezone iškovojo Dalaso „Mavericks“ krepšininkai. Jie svečiuose 123:116 (27:41, 45:23, 23:29, 28:23) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ atstovus.

Įdomu tai, jog abi ekipos sužaidė kėlinius, kurių metu pelnė po daugiau nei 40 taškų – aikštės šeimininkai 41 pirmajame, o svečiai – 45 antrajame.

Dalaso komandai tai pirmas 2/0 startas nuo 2004-ųjų.

Pergalę susitikimo pabaigoje „Mavericks“ ekipai užtvirtino Luka Dončičius. Slovėnas prasiveržė ir pasižymėjo iš po krepšio, o vėliau pataikė sudėtingą tritaškį, padidinusį atotrūkį iki 7 taškų likus žaisti kiek daugiau nei minutei (120:113).

„Pelicans“ atsitiesti nebesugebėjo.

„Maverics“: L. Dončičius (7/10 dvitaškių, 3/9 tritaškių, 10 atk. kam., 10 rez. perd.), K. Porzingis (5 blokai) 24, D. Wrightas (8/11 dvitaškių, 7 atk. kam., 5 per. kam.).

„Pelicans“: B. Ingramas (4/7 tritaškių, 8 atk. kam.) 25, D. Favorsas (8/10 dvitaškių, 7 atk. kam.) ir J. Hartas (9 atk. kam.) – po 16.

Denverio „Nuggets“ tarp savų sienų po pratęsimo nukovė Fynikso „Suns“ ekipą – 108:107 (15:21, 24:24, 25:17, 31:33, 13:12).

Likus žaisti apie 10 sek. ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai turėjo 4 taškų persvarą. Vis dėlto Devinas Bookeris smeigė tritaškį, o po taiklių Jamalo Murray baudų metimų pražangą už tritaškio linijos išprovokavo Ricky Rubio.

Ispanas realizavo visus baudų metimus ir išplėšė pratęsimą – 95:95.

Papildomo kėlinuko metu situacija buvo panaši – įtampa laikėsi iki paskutiniųjų sekundžių. Likus žaisti apie 19 sek. baudas sumetė ir savo komandą į priekį išvedė J. Murray (108:107).

Paskutinės atakos metu šansą išplėšti pergalę turėjo D. Bookeris, tačiau jo bandymas iš baudos aikštelės buvo „nupūstas“ Torrey Craigo. Denverio ekipa šventė sunkiai išsikovotą pergalę.

„Nuggets“: J. Murray (6/14 dvitaškių, 9/11 baudų, 7 atk. kam.) 27, N. Jokičius (8/16 dvitaškių, 7/9 baudų, 14 atk. kam., 12 rez. perd.), M. Beasley 17.

„Suns“: K. Oubre Jr. (3/5 tritaškių, 6/6 baudų, 8 atk. kam.) 23, F. Kaminsky (11/11 baudų, 11 atk. kam.) 19, D. Bookeris (1/8 tritaškių, 7 rez. perd.),