2019.10.26 00:11

Neįtikėtina: „Leicester“ svečiuose „Southampton“ ekipą užpylė devyniais įvarčiais

LRT.lt2019.10.26 00:11

Penktadienį Anglijos startavo dešimtasis „Premier“ lygos turas’ o jame galingai sužaidė „Leicester City“ vienuolikė, išvykoje net 9:0 (5:0) sutriuškinusi „Southampton“ ekipą.

„Leicester City“ pagerino didžiausią šio sezono rezultatą – prieš tai 8:0 „Watford“ futbolininkus buvo įveikusi „Manchester City“ ekipa.

Svečiai čia nuo pat pirmųjų minučių diktavo savo sąlygas ir gana anksti pirmąjį įvartį pelnė gynėjas Benas Chilwellas.

Netrukus nutiko vienas kertinių mačo momentų – rungtynių arbitras pasinaudojo VAR ir pamatęs neleistiną šeimininkų gynėjo Ryano Bertrando žaidimą parodė jam raudoną kortelę. Tai įvyko jau 12 mačo minutę.

Nuo tada aikštėje krito ne tik gausus lietus, bet ir įvarčiai į „Southampton“ vartus. Jau po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 5:0, dar keturis smūgius svečiai pridėjo po pertraukos.

Hat-trickus užfiksavo Ayoze Perezas ir Jamie Vardy, po vieną įvartį pelnė Youri Tielemansas, Benas Chilwellas ir Jamesas Maddisonas.

Po įspūdingos pergalės Brendano Rodgerso komanda bent laikinai pakilo į antrąją vietą (20 taškų), o „Southampton“ atsidūrė iškritimo zonoje (18 vieta, 8 taškai).