2019.10.25 23:03

Giedraičio ALBA namuose neprilygo Maskvos CSKA ekipai

LRT.lt 2019.10.25 23:03

Rokas Giedraitis buvo trečias pagal rezultatyvumą, tačiau jo komandos nuo nesėkmės tai neišgelbėjo – lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA savo arenoje 66:82 neprilygo vieniems turnyro favoritų Maskvos CSKA.

Lietuvio ekipa du kėlinius kvėpavo varžovams į nugaras ir neleido varžovams atsiplėšti, o po pirmųjų dviejų kėlinių maskviečių persvara siekė tik penkis taškus (39:34).

Lemiamas lūžis įvyko trečiajame kėlinyje.

Čia Rusijos krepšininkai jau diktavo savo sąlygas – laimėjo ketvirtį 22:8 ir susikūrė tokią persvarą, kurios ALBA paskutiniame kėlinyje panaikinti nebesugebėjo.

Rokas Giedraitis surinko 10 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir iš viso sukaupė 11 naudingumo balų.

Už lietuvį rezultatyviau žaidė tik po 11 taškų įmetę Nielsas Giffey ir Timas Schneideris.

Laimėtojų gretose išsiskyrė 22 taškus surinkęs Mike`as Jamesas, 21 pridėjo Darrunas Hilliardas.

CSKA tai buvo ketvirtoji pergalė iš tiek pat galimų, tuo tarpu ALBA lieka su vienintele pergale.