Sportas

2019.10.25 22:54

Pergale, bet ne žaidimu džiaugęsi žalgiriečiai: rungtynės buvo šlykščios

Rytis Kazlauskas, LRT.lt2019.10.25 22:54

Penktadienį „Žalgirio“ arenoje sužaistos Eurolygos rungtynės puošmena žiūrovų akiai netapo, tačiau keliomis rungtynių atkarpomis puolime strigę, bet gynyboje išsijuosusiai dirbę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai įveikė Vilerbano ASVEL klubą.

Po susitikimo, kuriame žalgiriečiai į savąjį krepšį praleido tik 56 taškus, „Žalgirio“ žaidėjai kalbėjo apie klampiai susiklosčiusį rungtynių scenarijų.

„Nesužaisime visų rungtynių pradžių sėkmingai, po kurių greitai įgausime pranašumą. Niekada nežinai, kaip gali būti. Svarbu, kad šiandien laimėjome. Rungtynės nebuvo labai gražios. Momentais reikėjo vargti ir atiduoti daug pastangų. Reikėjo stengtis, žaisti negražiai, šlykščiai, bet svarbiausia, kad laimėjome“, – po rungtynių kalbėjo 5 taškus pelnęs Edgaras Ulanovas.

„Žalgirio“ puolėjas prisipažino, kad po praėjusią savaitę sužaistų puikių rungtynių prieš Madrido „Real“ Kaune (86:73), dvikovoje su ASVEL akis badė išlindusios žalgiriečių klaidos, kurių pavyko išvengti susitikime su Ispanijos klubu.

„Kiekvienas rungtynes išlenda kažkokios problemos. Jeigu po kažkurios dvikovos pašalini didžiausius trūkumus, išlenda kiti. Rungtynių planai skiriasi ir visada kažkas atsiranda. Šiandien buvo klaidų, žiūrėsime vaizdo įrašą ir aiškinsimės. Norėtųsi klaidų nekartoti“, – aiškino žalgirietis.

Po iškovotos antrosios pergalės Eurolygoje „Žalgirio“ komandos gynėjas Thomas Walkupas, rungtynėse su ASVEL įmetęs 12 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius, kalbėjo apie tai, kad kauniečių žaidimas dar turi daug vietos augimui.

„Smagu iškovoti antrąją pergalę. Nesame visiškai patenkinti. Turime gerinti žaidimą ir būti geresniais. Pergalės ateis, jeigu mūsų žaidimas gėrės, – tikino krepšininkas. – Mūsų gynyba yra esminis šios komandos žaidimo aspektas. Įmesdami tik daugiau taškų nelaimėsime, turime arti gynyboje.“

Amerikiečiai pritarė ir Zachas LeDay, kuris buvo rezultatyviausiai laimėtojų gretose (13 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai).

„Turime dar daug likusių mėnesių, per kuriuose turime gerinti savo žaidimą. Esame jauna komanda, turinti veteranų. Turime gerą trenerį, kuris nesustoja stūmęs mus į priekį. Žiūrėsime rungtynių įrašą ir bandysime gerinti žaidimą“, – teigė aukštaūgis.