Naujienų srautas

Sportas2019.10.25 16:26

Brownas: apie nesėkmingą startą Čempionų lygoje ir nelaimę Alytuje

LKL.lt 2019.10.25 16:26

Panevėžio „Lietkabelio“ įžaidėjas Kendrickas Brownas ketvirtadienį savo 30-ojo gimtadienio dieną praleido keliaudamas su komanda iš FIBA Čempionų lygos rungtynių Manresoje. 184 cm ūgio amerikietis gimtadienio proga sau skyrė visiškai nesavanaudišką palinkėjimą: „Patekti į kitą Čempionų lygos etapą. To noriu labiausiai.“

K.Brownas ir komandos draugai ilsėtis neturi kada, kadangi sekmadienį 17.00 val. laukia LKL rungtynės namuose su Alytaus „Sintek-Dzūkija“. Būtent šioje ekipoje gynėjas pradėjo praėjusį sezoną ir joje rungtyniavo iki Naujųjų metų. Apie pamokas Čempionų lygoje ir būsimą varžovą – „kklietkabelis.lt“ parengtame interviu su K.Brownu.

– Trečiadienį buvo patirtas antras pralaimėjimas FIBA Čempionų lygoje. Kas tose rungtynėse buvo blogo, o kas – gero?

– Blogai buvo tai, kad nesusitvarkėme su atkovotais kamuoliais. Sunku laimėti išvykoje, turime daug jaunų žaidėjų. Mes dar mokomės ir augame. Aš, Šakičius ir dar keli patyrę vyrukai bandėme traukti ekipą, bet to neužteko. Gerai tai, kad išvykoje kovojome iki pat pabaigos. Nebuvo taip, kad nuvykome su jaunais žaidėjais ir pralaimėjome 30 taškų skirtumu prieš labiau patyrusias ekipas.

– Ko pavyko išmokti iš pirmų dviejų turų FIBA Čempionų lygoje?

– Mes galėjome laimėti tas rungtynes. Jeigu matėte mačus, tuomet žinote, kad viskas galėjo pasibaigti kitaip – viską sugadino mūsų pačių klaidos. Varžovai tuo pasinaudojo ir nugalėjo mus, bet tai padarė būtent dėl mūsų padarytų klaidų.

– „Lietkabelis“ žaidžia banguotai. Kaip galima tai paaiškinti?

– Tai yra krepšinis. Kai komanda yra nauja, tokie dalykai yra neišvengiami. Tikiuosi, kad daugiau bus pakilimų.

– Ar esate patenkintas savo vaidmeniu komandoje?

– Žinoma. Žinau savo vaidmenį ir bandau jį išpildyti. Situacija tikrai gera. Turime rasti būdą, kaip visiems pagauti vienodą ritmą ir perprasti iki galo trenerio filosofiją. Jeigu būsime nuoseklūs, viskas bus gerai.

– Sekmadienį laukia dvikova su „Sintek-Dzūkija“. Kokie jūsų prisiminimai iš šios komandos?

– Pamenu, kad mano paskutinis mačas buvo kaip tik prieš „Lietkabelį“. Mes laimėjome. Mūsų komanda buvo ta, kuri žaidė labai kietai. Esu labai dėkingas visiems vyrukams, su kuriais teko žaisti toje ekipoje.

– Girdėjote, kas vyko pastarąją savaitę Alytuje?

– Taip, girdėjau. Labai gaila, kad įvyko tokia nelaimė su padangų gamykla. Girdėjau, kad buvo nukeltas ir LKL mačas. Tikrai labai gaila dėl šio miesto.

– Ką manote apie dabartinę „Sintek-Dzūkijos“ komandą?

– Žinau trenerį Valdemarą Chomičių ir jo filosofiją, kadangi jis dirbo asistentu. Chomičius man tikrai labai padėjo, kai mano žaidimas bangavo. Manau, kad jie atvyks kovoti iš visų jėgų. „Dzūkija“ turi patyrusių žaidėjų kaip Jomantas ar Dimša, todėl kausis dėl pergalės.

– Ką „Lietkabelis“ turi padaryti, kad laimėtų?

– Turime eiti į aikštelę ir žaisti taip, kaip galima geriausiai. Jau parodėme, kaip mokame rungtyniauti namuose. Turime gerai gintis, rungtyniauti su didele energija ir tada viskas bus gerai.LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi