Sportas

2019.10.25 14:47

Policija prašo atsiliepti sekmadienio rungtynių Vilniuje muštynėse nukentėjusius sirgalius

LRT.lt 2019.10.25 14:47

Penktadienį Vilniaus apskrities policija išplatino pranešimą, kuriame kviečiama atsiliepti asmenis, nukentėjusius praėjusį sekmadienį sostinės „Siemens“ arenoje vykusių „Ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ rungtynių metu.

„Spalio 20 d. Vilniuje, Ozo g., „Siemens“ arenoje vykusių krepšinio rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ metu apie 19 val. sektoriuje Nr. 108 buvo sumušti krepšinio sirgaliai. Policijos pareigūnai prašo atsiliepti rungtynių metu nukentėjusius asmenis arba asmenis, atpažinusius juos, ir susisiekti su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato 2-ojo veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Jolanta Paulauskiene, tel. (8 5) 271 8129, el. p. jolanta.paulauskiene1@policija.lt arba paskambinti skubios pagalbos telefonu 112“, – rašoma pranešime.

Tik prasidėjus trečiajam ketvirčiui sekmadienį įvykusiose rungtynėse „Žalgirio“ sirgalių grupė nuėjo į įprastines „B tribūnos“ vietas, kurios šiose rungtynėse buvo aptvertos „Stop“ juosta. Padarę kelias nuotraukas vaikinai buvo užpulti kelių įsiutusių „Ryto“ sirgalių, šalia aikštės įsiplieskė konfliktas, teko porai minučių sustabdyti ir pačias rungtynes.

Vis dėlto rimtų muštynių išvengė patys aistruoliai, atrodė, kad išsišokę „Žalgirio“ sirgaliai vengia rimto konflikto. Netrukus jie patraukė išilgai aikštės prie išėjimo, pakeliui į juos skriejo įvairūs daiktai. Jau prie kito išėjimo „Žalgirio“ sirgaliai vėl buvo užpulti, o vienas sirgalių į darbą paleido kumščius. Lietuvos policija savo feisbuko paskyroje tą patį vakarą išplatino vaizdo įrašą, kuriame matyti smūgis į galvą.

Po sekmadienio rungtynėse vykusio incidento buvo sulaikytas vienas krepšinio sirgalius, kuriam nustatytas lengvas girtumas.