Naujienų srautas

Sportas2019.10.25 10:28

Traumų išguldytos „Barcelona“ treneris Pesičius dūrė pirštu į pasaulio taurės turnyrą

LRT.lt 2019.10.25 10:28

Ketvirtadienio vakarą „Barcelona“ krepšininkai atlaikė Belgrado „Crvena Zvezda“ komandos iššūkį Aleksandro Nikoličiaus vardo halėje Serbijos sostinėje (73:65) ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės turnyre.  

Visgi penkių traumuotų žaidėjų – Thomaso Huertelio, Pau Ribaso, Kevino Pangoso, Malcolmo Delaney ir Victoro Clavero – neturinčio katalonų klubo treneris Svetislavas Pesičius po dvikovos surengtoje spaudos konferencijoje svaidėsi žaibais bei nukreipė kritiką į Eurolygos žaidėjų asociacijos prezidentą Boštjaną Nachbarą.

„Žinote šiais metais buvo surengtas pasaulio taurės turnyras, po kurio daugelis mūsų žaidėjų ir patyrė traumas. Jie susitraumavo ne dėl mano kaltės, o dėl žaidimo turnyre. Jie tik žaidė Kinijoje bei nesitreniravo, o kai nesitreniruoji... O dabar tas Boštjanas Nachbaras kuria naujas taisykles, pagal kurias pasiruošimas Eurolygos sezonui prasidėtų nuo rugpjūčio 24-osios. Jis nėra normalus vaikis. Jis net nežino, kad esame Europoje, o ne NBA. Paprastai iš NBA pasiimame tai, kas nėra gerai, net negalvojame apie gerus dalykus“, – portale eurohoops.net cituojamas specialistas.

„Įsivaizduokite, B. Nachbaras žaidėjų asociacijos vardu prašo, kad žaidėjų pasiruošimas klubiniam sezonui prasidėtų nuo rugpjūčio 24-osios, kuomet dar 21-ąją dieną žaidžiame Supertaurės turnyre. Jis tikina, kad keturių savaičių pasiruošimo sezonui, kuris startuoja rugsėjo pabaigoje, užtenka dešimties mėnesių sezonui“, – pridūrė treneris.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi