2019.10.24 23:26

Eurolyga: dar viena Kurtinaičio pergalė ir „Maccabi“ triumfas

LRT.lt2019.10.24 23:26

Ketvirtadienį trečiąją pergalę iš keturių galimų Eurolygoje iškovojo Maskvos srities „Chimki“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 87:74 (17:19, 27:18, 26:18, 17:19) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ atstovus.

Puikų krepšinį Rusijos ekipa ėmė demonstruoti antrajame ketvirtyje. Jis antrojo kėlinio gale spurtavo 14:4 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 7 taškų persvarą – 44:37.

Po ilgosios pertraukos situacija – 16:3 spurtas leido padidinti atotrūkį net iki 19 taškų – 59:40. Nors Vokietijos ekipa deficitą bandė mažinti, tačiau į rungtynes grįžti nebepajėgė.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Aleksejus Švedas (5/12 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 9 rez. perd.), 17 pridėjo Anthony Gillas (4/5 dvitaškių, 6 atk. kam.), dar po 13 sumetė Janis Timma ir Devinas Bookeris.

„Bayern“ ekipai 18 taškų sumetė Gregas Monroe (7/12 dvitaškių, 7 klaidos), po 12 pridėjo Vladimiras Lucičius ir Maodo Lo (4/8 tritaškių).

Antrąją pergalę Eurolygoje iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai. Jie 76:63 (18:11, 15:17, 23:16, 20:19) įveikė ketvirtą pralaimėjimą iš tiek galimų patyrusią „Valencia“ ekipą.

Nugalėtojams 14 taškų pelnė Scottie Wilbekinas (4/9 tritaškių). 13 pridėjo Othello Hunteris (6/10 dvutaškių, 8 atk. kam.) ir 12 sumetė Omri Casspi (6/9 dvitaškių).

Ispanijos ekipai 17 taškų surinko Jordanas Loydas (3/6 tritaškių, 6/6 baudų). Bojanas Dubljevičius (9/11 baudų, 7 atk. kam.) ir Fernando San Emeterio (6/7 baudų) pelnė po 15.