2015.09.08 13:45

Įspūdinga Lietuvos futbolo A lygos lyderio pergalė Kaune

BNS2015.09.08 13:45

Devynioliktą pergalę 22-osiose Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse iškovojo dešimties komandų turnyro lyderis čempiono titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ (58 tšk.), ketvirtadienį svečiuose net 7:1 (3:0) sutriuškinęs šeštojoje pozicijoje likusią Kauno „Stumbro“ (22 tšk.) vienuolikę, kuri pratęsė nelaimėtų rungtynių seriją iki penkerių.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Eliandro (60, 74 ir 78 min.), du – Darvydas Šernas (4 ir 41 min.), po vieną – Linas Pilibaitis (30 min. iš 11 m baudinio) ir Algis Jankauskas (86 min.).

Garbės įvartį į svečių vartus įmušė Artūras Rimkevičius (80 min.).

Antroje vietoje lieka Trakų „Trakų“ (47 tšk.) klubas, trečiojoje pozicijoje – praėjusio sezono bronzos medalininkas Klaipėdos „Atlantas“ (39 taškai).

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių „Šiauliai“       22  2  5  15  17:54  11

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 18 įvarčių – Tomas Radzinevičius („Sūduva“).