2019.10.24 07:47

NBA starte – pusšimtis Irvingo taškų, galingas europietiškas „Mavs“ duetas ir suomio šou

LRT.lt2019.10.24 07:47

NBA reguliarusis sezonas antrąją jo dieną startavo visu greičiu – sužaista 11 rungtynių, kuriose jau užfiksuota ir itin galingų individualių pasirodymų.

Nuostabiai naujajame klube debiutavo Kyrie Irvingas, tačiau jo 50 pelnytų taškų nepadėjo Bruklino „Nets“ iškovoti pergalės namuose, kai komanda po pratęsimo 126:127 (22:33, 34:35, 37:20, 22:27, 11:12) krito prieš Minesotos „Timberwolves“.

„Nets“ naujokas Kyrie Irvingas per 38 minutes surinko net 50 taškų (10/19 dvit., 7/14 trit., 9/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau lemiamas jo metimas, galėjęs išplėšti pergalę „Nets“, buvo netaiklus.

Karlas-Anthony Townsas nugalėtojams pelnė 36 taškus (7/11 trit.) ir atkovojo 14 kamuolių, Andrew Wigginsas pelnė 21 tašką.

Dalaso „Mavericks“ ekipa pergalingai pradėjo naują sezoną ir naują erą, kai namuose 108:100 (24:25, 38:23, 29:20, 17:32) įveikė Vašingtono „Wizards“.

„Mavs“ į priekį vedė europiečių duetas – Lukas Dončičius ir Kristapas Porzingis. Slovėnas per 34 minutes pelnė 34 taškus (12/19 metim.) ir atkovojo 9 kamuolius, latvis – per 29 min surinko 23 taškus.

Vašingtono klubas visą sezoną versis be traumuoto komandos lyderio Johno Wallo.

Tuo tarpu Šarlotėje spindėjo kita Europos krepšinio žvaigždė, tačiau Čikagos „Bulls“ ekipa 125:126 (28:37, 27:26, 40:33, 30:30) apmaudžiai nusileido vietos „Hornets“.

Suomijos talentas Lauri Markkanenas per 34 minutes surinko 35 taškus (12/18 dvit., 1/7 trit.) ir atkovojo 17 kamuolių, tačiau jo pasirodymas nublanko prieš varžovus ir jų tikslesnį žaidimą svarbiausiomis rungtynių minutėmis.