2019.10.24 00:20

Čempionų lyga: „Liverpool“ smaginosi Belgijoje, „Barcelona“ išsikapstė Prahoje

LRT.lt2019.10.24 00:20

Trečiadienio vakarą Europos futbolo stadionuose sužaistos paskutinės trečiojo turo rungtynės Čempionų lygos turnyre.

F grupėje nemalonių netikėtumų dvikovoje su Prahoje (Čekija) su vietos „Slavia“ išvengė „Barcelona“ futbolininkai, laimėję dvikovą minimaliu skirtumu 2:1 (1:0). Katalonijos klubas pirmauja grupėje surinkęs 7 taškus.

Susitikime katalonai pirmavo po ankstyvo Lionelio Messi įvarčio 3-ąją susitikimo minutę, tačiau jau antrojo kėlinio pradžioje, 50-ąją minutę, Janas Borilas smūgiu į dešinįjį svečių vartų kampą išlygino rezultatą – 1:1.

Šeimininkų džiaugsmas truko neilgai. 57-ąją minutę „Slavia“ žaidėjas Peteris Olayinka „Barcelona“ atakos metu nukreipė kamuolį į savus vartus – 1:2.

Per likusį laiką susitikime „Barcelona“ turėjo ne vieną progą padidinti skirtumą, tačiau „Slavia“ ekipą gelbėjo vartininkas Ondrejus Kolaras.

Kitame F grupės susitikime Milano „Inter“ ekipa 2:0 (1:0) nugalėjo Dortmundo „Borussia“ klubą.

E grupėje „Liverpool“ futbolininkai iškovojo antrąją pergalę Genke (Belgija), rezultatu 4:1 (1:0) sutriuškinę vietos „Genk“ klubą.

2-ąją minutę svečius į priekį išvedė Alexas Oxlade`as-Chamberlainas, pelnęs įvartį iš 20 metrų atstumo.

57-ąją minutę tas pats A. Oxlade`as-Chamberlainas nuostabiu smūgiu padvigubino svečių persvarą – 2:0.

Varžovų triuškinimą „Liverpool“ gretose pratęsė 77-ąją minutę įvartį pelnęs Sadio Mane, o 87-ąją – Mohamedas Salahas įmušė ketvirtąjį savo komandos įvartį.

Garbės įvartį šeimininkams 88-ąją įmušė Stephenas Odey.

Zalcburge įvykusiame kitame E grupės mače svečiai „Napoli“ 3:2 (1:1) nugalėjo vietos „Salzburg“ ir toliau pirmauja grupėje. „Liverpool“ – antri.