2019.10.23 23:19

Manresoje kritęs „Lietkabelis“ Čempionų lygoje lieka be pergalių

LRT.lt2019.10.23 23:19

Antrąją nesėkmę iš eilės FIBA čempionų lygos turnyre patyrė Nenado Čanako treniruojamas Panevėžio „Lietkabelio“ (0-2) klubas. Panevėžiečiai Manresoje 70:76 (15:13, 15:19, 21:24, 19:20) nusileido vietos „Baxi“ (2-0) klubui.

Kitą savaitę „Lietkabelio“ krepšininkai pirmosios pergalės Čempionų lygoje medžioklę perkels į trečiadienį vyksiančias rungtynes Panevėžyje su Ankaros „Turk Telekom“ ekipa.

Nerezultatyvia abiejų komandų kova Manresoje prasidėjusiame susitikime „Lietkabelis“ pasinaudojo 4 minučių šeimininkų tyla puolime ir, surengęs spurtą 7:0, nutolo – 13:8. „Baxi“ krepšininkai netrukus išlygino rezultatą, bet Tomo Lekūno dvitaškis leido „Lietkabeliui“ po pirmųjų 10 minučių būti priekyje – 15:13.

Antrajame ketvirtyje jau panevėžiečiai įkrito į duobe ir per 5 minutes surinko vos 2 taškus. Manresos klubas buvo spėjęs atitrūkti – 24:17. Penki iš eilės Martyno Sajaus taškai leido lengviau atsikvėpti „Lietkabeliui“ – 22:26, o iki didžiosios pertraukos N. Čanako auklėtiniai dar labiau priartėjo – 30:32.

„Lietkabelis“ toliau turėjo problemų organizuodamas atakas trečiajame ketvirtyje, o šeimininkai, pajautę gero žaidimo bangą, tolo ir po Ryano Toolsono tolimo metimo pirmavo dviženkliu skirtumu – 53:41. Svečių reikalus pagerino Gabrieliaus Maldūno ir T. Lekūno taškai (49:54), o po trijų kėlinių iš saugios „Baxi“ persvaros buvo likę 5 taškai – 51:56.

Manresos krepšininkai ketvirtojo kėlinio pradžioje vėl pabandė atitrūkti nuo panevėžiečių – 59:51. Visgi rankų nenuleidę svečiai po Kendricko Browno ir Margirio Normanto taškų lygino rezultatą – 59:59. „Lietkabelis“ kurį laiką sėkmingai laikėsi, tačiau „Baxi“, pradėjus tiksėti paskutinei susitikimo minutei, vėl atitrūko – 73:68. Panevėžio ekipa nerado atsakymų puolime, o šeimininkai įtvirtino pergalę.

Netrukus pateiksime rungtynių statistiką.