Sportas

2015.08.13 16:37

Pakoreguotas Ispanijos čempionato tvarkaraštis, keičiasi ir „El Clasico“ datos

eurofootball.lt 2015.08.13 16:37

Elitinio Ispanijos diviziono kovas organizuojanti Futbolo profesionalų lyga (LFP) pakoregavo šalies čempionato tvarkaraštį.

Elitinio Ispanijos diviziono kovas organizuojanti Futbolo profesionalų lyga (LFP) pakoregavo šalies čempionato tvarkaraštį.
 
Iš pat pradžių planuota, jog „Primeros“ 10-ojo turo dvikovos vyks savaitės viduryje, spalio 28 dieną, tačiau nuspręsta visus mačus perkelti į artimiausią savaitgalį – lapkričio 1-ąją.
 
Šio turo mačas, kurį turėsžaisti „Barcelona“, jau kiek anksčiau perkeltas į rugpjūtį dėl Katalonijos ekipos išvykos į Pasaulio klubų čempionatą Japonijoje.
 
Tokia pakeitimai pakoregavo ir visą pirmenybių tvarkaraštį. Pirmojo rato „El Clasico“ mūšis, kuris „Santiago Bernabeu“ stadione turėjo įvykti lapkričio 8 dieną, bus žaidžiamas lapkričio 22-ąją ir vyks jau po vadinamosios rinktinių pertraukos.
 
Atsakomasis antrojo rato mačas Barselonos „Camp Nou“ stadione taip pat nukeliamas – jis įvyks ne balandžio 3, o 10-ą dieną.
 
Karaliaus taurės finalas turėtų būti žaidžiamas gegužės 7 dieną, nors iš pat pradžių jį ketinta organizuoti to paties mėnesio antroje pusėje. Finalo vieta paaiškės sezono metu, greičiausiai – kitų metų pavasarį.