2019.10.22 21:48

Ilgai su „Bayer“ ekipa vargusius „Atletico“ futbolininkus į pergalę atvedė Morata

LRT.lt2019.10.22 21:48

Antradienį startavo trečiasis UEFA čempionų lygos grupių etapo turas. Namie pergalę iškovojo 1:0 (0:0) namie Lėverkuzeno „Bayer“ atstovus palaužę Madrido „Atletico“ futbolininkai.

Vienintelis susitikimo įvartis buvo pelnytas 78-ąją minutę. Iš kairiojo krašo Renanas Lodi pakėlė kamuolį link baudos aikštelės centro, o ten galva smūgiavo ir varžovų vartus nuginklavo Alvaro Morata.

Madrido ekipa yra surinkusi 7 taškus po 3 rungtynių ir kol kas užima pirmąją vietą Be taškų kol kas žygiuojantys „Bayer“ atstovai – paskutiniai.

C grupės akistatoje Ukrainoje aikštės šeimininkai Donecko „Šachtar“ lygiosiomis sužaidė su Zagrebo „Dinamo“ – 2:2 (1:1).

Į priekį namų komanda išsiveržė 16-ąją minutę po Jevgeno Konoplyankos įvarčio. Rezultatą dar po 9 minučių išlygino Dani Olmo.

Antroje mačo dalyje Kroatijos ekipa perėmė iniciatyvą – 60-ąją min. tuo pasirūpino 11 metrų baudinį realizavęs Mislavas Orsičius. Lygiąsias 75-ąją minutę išplėšė 20-metis brazilas Dodo.

Abi ekipos turi po 4 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio antrą vietą užima „Dinamo“ klubas.