Sportas

2019.10.22 10:09

Sabonis džiaugėsi nauju kontraktu: čia ir norėjau būti

LRT.lt2019.10.22 10:09

Domantas Sabonis pirmadienio vakarą pasiekė susitarimą ir liks Indianos „Pacers“ gretose dar keturiems metams, pasirašęs pelningiausią sutartį Lietuvos istorijoje. Pats lietuvis džiaugėsi, jog situacija susiklostė būtent taip.

Kaip pranešė ESPN apžvalgininkas Adrianas Wojnarowskis, lietuvio sutarties vertė sieks 77 milijonus JAV dolerių per 4 metus, o tai yra pelningiausias Lietuvos istorijoje NBA kontraktas.

Su premijomis, kurios viešai nėra nurodytos, uždarbis gali siekti ir 85 milijonus JAV dolerių.

Ankstesnis rekordas priklausė Jonui Valančiūnui, kuris su Toronto „Raptors“ 2015-aisiais pasirašė tokios pats trukmės 64 milijonų JAV dolerių vertės sutartį.

Pats D. Sabonis, suraitęs parašą ant naujos sutarties, džiaugėsi tokiu pasirinkimu.

„Esu labai laimingas, kad likau „Pacers“, čia ir norėjau būti. Džiaugiuosi, kad organizacija parodė pasitikėjimą manimi ir esu pasiruošęs prisidėti prie to, jog mūsų komanda turėtų puikų sezoną“, – teigė lietuvis.

Pozityviai apie tokį sprendimą kalbėjo ir „Pacers“ krepšinio operacijų prezidentas Kevinas Pritchardas.

„Mums patinka tas kietumas, kurį į rungtynes atsineša Domantas ir negalime sulaukti, kada pamatysime jį komandoje su didesniu vaidmeniu. Karjeros metu jis labai daug paaugo ir nekantraujame pamatyti jį aikštelėje“, – aiškino K. Pritchardas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt