2019.10.20 21:02

„Manchester United“ nutraukė „Liverpool“ pergalių seriją Anglijoje

LRT.lt2019.10.20 21:02

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose nutrūko dabartinių lyderių „Liverpool“ pergalių serija – Jurgeno Kloppo auklėtiniai išvykoje 1:1 sužaidė su „Manchester United“.

Verta paminėti, jog „Old Trafford“ stadionas „Liverpool“ ekipai pastaruoju metu yra tarsi užkeiktas – čia Liverpulio komanda nelaimi jau nuo 2014-ųjų metų.

Šiose rungtynėse nutrūko ir pergalingas svečių komandos sezono startas, mat iki tol jie buvo laimėję visas žaistas aštuonerias rungtynes lygoje.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkus į priekį išvedė Marcusas Rashfordas. Tiesa, Liverpulio komandos atstovai teigė, jog prieš smūgį buvo prasižengta prieš jų puolėją Divocką Origi, tačiau teisėjas pasitarė su VAR arbitrais ir smūgį įskaitė.

Netrukus įvarčiu atsakė ir „Liverpool“, tačiau po Sadio Mane smūgio dar kartą teko įsikišti VAR ir dėl žaidimo ranka įvartis buvo anuliuotas.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ puolime atrodė vangiai, ryškiais blykstelėjimais neatsakė ir „Manchester United“, tačiau galų gale būtent svečiai pelnė išlyginamąjį įvartį.

Andy Robertsonas atliko skersą perdavimą iš kairio krašto, kamuolys praskrodė visą baudos aikštelę, surado laisvą likusį Adamą Lallana, kuris iš arti nukreipė kamuolį į tinklą.

Tai buvo pirmasis anglo įvartis nuo 2017-ųjų gegužės mėnesio.

Po šių rungtynių „Liverpool“ su 25 taškais po 9 rungtynių lieka pirmoje lentelės vietoje, antroje pozicijoje esančius „Manchester City“ lenkdami 6 taškais.