2019.10.20 21:14

A lyga: „Sūduva“ išvykoje nukovė „Žalgirį“ ir dėjo dar vieną žingsnį link čempionų titulo

LRT.lt2019.10.20 21:14

Sekmadienį Vilniaus LFF stadione buvo žaidžiamos centrinės A lygos turo rungtynės, kuriose lentelės lyderiai Marijampolės „Sūduva“ 3:1 (2:1) palaužė Vilniaus „Žalgirį“ ir dar labiau priartėjo prie čempionų titulo.

Šiuo metu komandas skiria jau 7 taškai, o žaisti liko dar po šešerias rungtynes. Dar kartą šios komandos santykius aiškinsis kitą savaitę Marijampolėje.

Sūduviečiai mačą pradėjo labai sėkmingai ir į priekį išsiveržė jau antrąją minutę, kai Josipo Tadičiaus skersas perdavimas baudos aikštelėje surado Ovidijų Verbicką, o šis galingu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė savo komandą į priekį.

Netrukus svečiai padvigubino savo persvarą – šį kartą pasižymėjo jau pats J. Tadičius, smūgiu pažeme nuginklavęs vilniečių vartų sargą.

Prieš pat pertrauką vilniečiams atsirado vilties.

Klastingas Donovano Slijngardo perdavimas į baudos aikštelę nelietė nė vieno iš futbolininkų, suklaidino Ivaną Kardumą ir įriedėjo į vartus.

Antrajame kėlinyje žaidimas tapo atviresnis, savų šansų turėjo abi ekipos, bet pačioje dvikovos pabaigoje, kai žalgiriečiai jau buvo palikę apnuogintą užnugarį, paskutinį tašką rungtynėse padėjo Eligijus Jankauskas.