Naujienų srautas

Sportas2019.10.20 18:53

LKL derbyje Vilniuje – 8 sulaikyti „Žalgirio“ sirgaliai

atnaujinta 19.22
Paulius Cubera, LRT.lt 2019.10.20 18:53

Mažiausiai aštuoniems Kauno „Žalgirio“ sirgaliams sekmadienio viešnagė Vilniuje baigsis areštinėje po to, kai LKL rungtynių tarp „Ryto“ ir „Žalgirio“ metu jaunuoliai sukėlė muštynes.

Trečiojo ketvirčio pradžioje grupė kauniečių sirgalių bandė fotografuotis prie tuščių „B tribūnos“ vietų „Siemens“ arenoje, taip supykdydami vietos sirgalius. Netrukus šalia aikštės kilo neramumai, kai tuo nepatenkinti vietas fanai bandė svečius auklėti kumščiais.

Grupė „Žalgirio“ sirgalių buvo nustumti šalin, rungtynės porai minučių buvo sustabdytos. Kai jaunuoliai patraukė išilgai aikštės prie kito išėjimo, į juos skriejo įvairūs daiktai, vaikinai buvo ne kartą aplieti alumi. Prie pat 109 sektoriaus išėjimo muštynės kilo dar sykį, kai „Žalgirio“ sirgaliams kelią pastojo keli aršiai nusiteikę „Ryto“ aistruoliai.

Fanai kelis kartus apsistumdė, bet į rimtas muštynes incidentas neperaugo. Įdomu, kad į vietą, kur kilo pirmasis konfliktas – prie „B tribūnos“ tradicinių vietų – policija atėjo gerokai pavėlavusi.

Konfliktą sukėlusių „Žalgirio“ aistruolių ten nebebuvo nė kvapo. Netrukus „Siemens“ arenos koridoriuje policija sulaukė 8 sirgalius, sukėlusius incidentą. Visi jie vilkėjo juodai nuo galvos iki kojų. Kalbėdamiesi tarpusavyje policijos pareigūnai bandė išsiaiškinti, kiek iš viso aistruolių dalyvavo susistumdyme.

Akivaizdu, kad bent jau šių 8 laukia nemalonus vakaras policijoje, o dar rungtynių metu Lietuvos policijos puslapis feisbuke pranešė ir apie vieną sulaikytą „Ryto“ sirgalių. Šis, kaip matyti policijos pateiktoje vaizdo medžiagoje, smogė kitam sirgaliui į veidą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi