2019.10.20 15:41

Italijoje „Inter“ rungtynes sutrukdė į aikštę nusileidęs parašiutininkas

LRT.lt2019.10.20 15:41

Italijos „Serie A“ čempionate dar vieną pergalę iškovojo Milano „Inter“ futbolininkai, išvykoje 4:3 nugalėję „Sassuolo“ vienuolikę.

Po du įvarčius laimėtojams pelnė ekipos puolėjai Romelu Lukaku ir Lautaro Martinezas.

Antrajame kėlinyje rezultatas vienu metu 4:1, tačiau dvikovos pabaigoje šeimininkai pelnė du įvarčius ir išvengė sutriuškinimo.

Rungtynėse nebuvo išvengta ir kuriozų – pirmojo kėlinio finiše, kai R. Lukaku ruošėsi mušti 11 m baudinį, į aikštę staiga nusileido parašiutininkas.

Tribūnos į jį reagavo su juoku, bet aikštėje jis neužsibuvo, mat greitai buvo išvestas apsaugos darbuotojų.

Belgas nesutriko ir baudinį realizavo. Tai buvo antrasis jo įvartis rungtynėse.

Po šios pergalės A. Conte auklėtiniai ir toliau nepaleidžia Turino „Juventus“ į priekį – nuo lyderių Milano ekipą skiria vos vienas taškas.