2019.10.19 22:07

Pirmą ir paskutinę minutę praleidę „Bayern“ prarado taškus Vokietijoje

LRT.lt2019.10.19 22:07

Svarbius taškus Bundesligoje prarado čempionų titulą ginantis Miuncheno „Bayern“ klubas, išvykoje 2:2 išsiskyręs su „Augsburg“ vienuolike.

Jau pirmąją rungtynių minutę Marco Richteris šeimininkus išvedė į priekį, tačiau netrukus rezultatą išlygino Robertas Lewandowskis.

Netrukus po pertraukos iniciatyvą ir persvarą įgijo bavarai, kai tiksliai mušė Serge`as Gnabry.

Nepaisant to, pergalingos persvaros „Bayern“ neišlaikė – jau per pridėtą laiką pusiausvyrą grąžino Alfredo Finnbogasono tikslus smūgis.

Konkurentų kluptelėjimu pasinaudojo Dortmundo „Borussia“, savo aikštėje 1:0 nugalėjusi dabartinius lentelės lyderius Monchengladbacho „Borussia“.

Pergalingu tapo Marco Reuso įvartis 58-ąją dvikovos minutę.

Po tokių baigčių spūstis lentelėje dar labiau padidėjo.

Pirmoje vietoje su 16 taškų išlieka Monchengladbacho ir „Wolfsburg“ komandos, o iškart už jų su 15 taškų rikiuojasi „Bayern“, Dortmundo „Borussia“ ir Leipcigo „Red Bull“ komandos.