2019.10.19 21:36

Du įvarčiai per tris minutes „Manchester City“ atnešė dar vieną pergalę

LRT.lt2019.10.19 21:36

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje tęsėsi devintojo turo rungtynės, o pergalę jose iškovojo titulą ginantis „Manchester City“ klubas, išvykoje 2:0 nugalėjęs „Crystal Palace“.

Londono komanda prieš favoritus laikėsi beveik visą kėlinį, tačiau tada subyrėjo.

Svečiai pelnė du įvarčius per tris minutes (39-ąją minutę mušė Gabrielis Jesusas, dar po dviejų minučių persvarą padvigubino Davidas Silva), o šių smūgių pergalei užteko.

Antroje lentelės vietoje šiuo metu esantys Mančesterio futbolininkai sekmadienį tikėsis, jog jų kaimynai „Manchester United“ savo stadione nugalės kol kas taškų nepraradusius „Liverpool“.

Tokiu atveju Liverpulio komandos persvara prieš „Manchester City“ liktų tokia, kokia yra dabar – penki taškai.