2019.10.19 19:40

„Tottenham“ duobė gilėja: neįveikė absoliučių lygos autsaiderių

LRT.lt2019.10.19 19:40

Anglijos „Premier“ lygoje ir toliau stabilumo neranda Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai. Mauricio Pochettino auklėtiniai namuose tik 1:1 sužaidė su lygos autsaidere „Watford“ vienuolike.

Negana to, Londono komanda buvo labai netoli to, kad apskritai liktų be taškų, mat „Watford“ jau šeštąją minutę išsiveržė į priekį, kai tiksliai mušė Abdoulaye Doucoure.

Tuo tarpu „Tottenham“ rezultatą išlygino tik pačioje pabaigoje – 86-ąją minutę šeimininkams tašką išgelbėjo Dele Alli.

Tai buvo jau trečiosios nelaimėtos Londono komandos rungtynės iš eilės visuose turnyruose.

Kitame susitikime dar vieną pergalę iškovojo Londono „Chelsea“ ekipa, savo stadione 1:0 nugalėjusi „Newcastle United“ ekipą.

Vienintelį ir pergalingą įvartį antrajame kėlinyje mėlyniesiems pelnė krašto gynėjas Marcosas Alonso.