2019.10.19 16:53

„Barcelona“ nesunkiai pasivaikščiojo Ispanijoje, Anglijoje „Everton“ nutraukė pralaimėjimų seriją

LRT.lt2019.10.19 16:53

Po rinktinių pertraukos į stadionus grįžo klubinis futbolas. Sėkmingai sugrįžimas susiklostė „Barcelona“ komandai, kuri išvykoje 3:0 sutriuškino „Eibar“ vienuolikę.

Ši pergalė leido katalonams su 19 taškų bent laikinai pakilti į pirmą lentelės vietą. Tiesa, tašku mažiau turintis ir laipteliu žemiau esantis Madrido „Real“ savo rungtynes žais vėliau vakare.

Šiose rungtynėse pirmą kartą vieneriose rungtynėse pasižymėjo visi trys „Barcelona“ puolimo lyderiai.

Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Antoine`as Griezmannas, o po pertraukos tikslius smūgius pridėjo Lionelis Messi ir Luisas Suarezas.

Tuo tarpu ankstyvosiose Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse nesėkmių seriją nutraukė „Everton“ klubas, savo stadione 2:0 palaužęs „West Ham United“ futbolininkus.

Tiksliais smūgiais laimėtojų komandoje pasižymėjo Bernardas ir Gylfi Sigurdssonas, įtvirtinęs persvarą jau per teisėjo pridėtą laiką.

Su šia pergale Liverpulio komanda nutraukė ilgą pralaimėjimų seriją – Marco Silva auklėtinai buvo pralaimėję net keturis lygos mačus iš eilės.

„Everton“ po pergalės pakilo į dvyliktą lentelės vietą.