2019.10.19 00:13

Po pirmojo kėlinio pabudusi „Barcelona“ nušlavė ALBA ekipą su puikiai rungtyniavusiu Giedraičiu

LRT.lt2019.10.19 00:13

Barcelona“ tęsia dominavimą Eurolygoje. Vienais turyro favoritų laikomi Svetislavo Pesičiaus auklėtiniai penktadienį savų sirgalių akivaizdoje 103:84 (19:25, 27:19, 26:17, 31:23) nušlavė Berlyno ALBA su Roku Giedraičiu.

Svečiai kiek pribloškė katalonus antroje pirmojo kėlinio pusėje. Jie sukūrė 12:3 spurtą ir ketvirtį baigė pirmaudami 21:17. R. Giedraitis buvo viena pagrindinių sėkmingo žaidimo priežasčių – jis jau tada turėjo 9 taškus.

Antrame kėlinyje padėtis apsikeitė – dabar antrąją jo dalį dominavo „Barcelona“. Aikštės šeimininkai 4:30 min. atkarpą sužaidė 18:9 ir prasidedant ilgajai pertraukai jau pirmavo 46:44. Labiausiai prie išsiveržimo į priekį prisidėjo du tritaškius paeiliui pataikęs Nikola Mirotičius ir 11 taškų per kėlinį surinkęs Corey Higginsas.

Po ilgosios pertraukos „Barcelona“ jau nebedavė varžovams atsikvėpti – trečiajame kėlinyje spurtavo 16:3. Tai leido susikrauti 18 taškų persvarą, kurios katalonai nebepaleido iki pat susitikimo pabaigos.

„Barcelona“: C. Higginsas (3/6 dvitaškių, 4/4 tritaškių, 4/4 baudų) 22, N. Mirotičius (4/7 tritaškių) 18, A. Tomičius (7/7 dvitaškių, 6 atk. kam.) 15.

ALBA: R. Giedraitis (2/3 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 4/4 baudų) 17, P. Siva (2/7 tritaškių, 8 rez. perd.) 12, T. Cavanaugh 11 (0/4 dvitaškių, 5/5 baudų) 11.