Sportas

2019.10.17 13:47

„Gulbelė“ tęsia kilimą pasaulio reitinge: pasiekta rekordinė pozicija

LRT.lt2019.10.17 13:47

Geriausia Lietuvos 3x3 krepšinio komanda Šakių „Gulbelė“ naujai paskelbtame pasauliniame 3x3 komandų reitinge užkopė į sau rekordinę poziciją. Dabar Lietuvos ekipa pasauliniame reitinge jau šešta, rašoma pranešime spaudai.

Šarūno Vingelio, Aurelijaus Pukelio, Pauliaus Beliavičiaus ir Marijaus Užupio komanda visai neseniai nužygiavo iki finalo pasaulio turo turnyre Nandzinge, tačiau finale nusileido „Edmonton“ komandai. Toks pasirodymas lietuviams leido parsivežti 20 tūkst. JAV dolerių piniginį prizą ir 80 pasaulinio turo reitingo taškų.

Puikius rezultatus demonstruojanti „Gulbelė“ per šį 3x3 krepšinio sezoną savo sąskaitą jau papildė daugiau nei 100 tūkstančių JAV dolerių.

Komandos rėmėjas, UAB prekybos tinklo „Gulbelė” vadovas Arūnas Tarnauskas džiaugiasi, kad pergalės atvedė komandą į aukštą poziciją pasaulio reitingų lentelėje.

„Aš didžiuojuosi šia Lietuvos ekipa ir jos užsidegimu žaisti su geriausiais pasaulio sportininkais. Garbinga lyderės pozicija – 6 vieta 3x3 krepšinio komandų dešimtuke – yra didelis komandos pasiekimas. Tikiuosi, kad sėkmė nuo komandos nenusigręš ir jie iškovos kelialapį į visų laukiamas Tokijo olimpines žaidynes”, – sako Lietuvos 3x3 komandą palaikantis A. Tarnauskas.

Saudo Arabijoje vyksiančiame Jeddah „Masters“ turnyre „Gulbelės“ komanda spalio 18 dieną startuos rungtynėmis su „Ulaanbaatar“ komanda iš Mongolijos ir tą pačią dieną sužais antrą grupės susitikimą su kvalifikaciją įveikusia ekipa.

Lapkričio 2-3 dienomis „Gulbelė“ taip pat keliaus į Japonijoje vyksiantį finalinį šių metų 3x3 pasaulinio turo etapą, kuriame dalyvaus geriausiai 11-oje pirmųjų turų pasirodžiusių 12-ika komandų.

Jeigu iki lapkričio 1-osios, pasauliniame trijulių komandų reitinge „Gulbelė“ išliks pirmajame aštuntuke, komandai atiteks 10 tūkst. JAV dolerių premija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.