Sportas

2019.10.17 12:27

Naujasis Lietuvos futsalo sezonas: pakeistas pavadinimas ir prisijungę debiutantai

LRT.lt2019.10.17 12:27

Lapkričio 2 dieną startuojantis 2019/20 m. LFF salės futbolo čempionatas nuo šiol vadinsis Optibet Futsal A lyga. Lietuvos futbolo federacijai pavyko pritraukti lygai generalinį rėmėją ir juo tapo didžiausia sporto lažybų kompanija Baltijos šalyse „Optibet“, rašo lff.lt.

Lyga šiemet pasipildys ir komanda naujoke – Alytaus futbolo klubui „Dainava“ nesugebėjus užtikrinti sklandaus komandos dalyvavimo čempionate, į kovą Optibet Futsal A lygoje stoja visus reikalavimus atitikusi Šiaulių futbolo akademijos „Šiauliai“ komanda.

„Šiauliai ne kartą įrodė, kad yra futbolo miestas – tiek didžiajame futbole, tiek moterų futbole bei ugdant jaunąją kartą, tad miesto komandos žingsnis ant Futsal parketo yra natūralus ir sveikintinas“, – pažymėjo Lietuvos salės futbolo asociacijos vadovas Remigijus Daugėla.

Asociacijos direktoriaus teigimu, „Šiaulių“ prisijungimas taip pat palengvins rungtynių planavimą ir organizavimą, kadangi čempionate varžysis lyginis komandų skaičius - dešimt komandų, o ne devynios, kaip buvo planuota anksčiau.

Vilniaus „Turbotransfers“ komandai įvykdžius dalį finansinių įsipareigojimų ir pateikus likusių skolų padengimo grafiką taip pat leista varžytis čempionate.

Paraiškas čempionate taip pat yra pateikę dalyvauti visi praėjusio sezono klubai: Kauno „Vytis“, Gargždų „Pramogos-SC“, Jonavos „Vikingai“, Vilniaus „Turbotransfers“, „Akmenė“, Mažeikių VIP, Vilniaus VDA, Panevėžio „Sportidus“, Vilniaus „Bekentas“.

Čempionatas vyks dviem ratais, o stipriausios aštuonios turnyro komandos pateks į ketvirtfinalį, kuriame bus kovojame serijoje iki dviejų pergalių. Analogiška situacija bus ir pusfinalyje bei abiejuose finaluose (didžiajame ir mažajame).