Sportas

2019.10.17 11:46

Dėl neramumų Katalonijoje pirmasis sezono „El Clasico“ gali būti nukeltas

LRT.lt2019.10.17 11:46

Katalonijos regione vykstantys neramumai gali paliesti ir sporto pasaulį – pranešama, jog dėl šios priežasties spalio 26 dieną Barselonoje planuotas pirmasis „El Clasico“ mūšis tarp vietos „Barcelona“ ir Madrido „Real“ komandų gali būti nukeltas į gruodžio mėnesį.

Kad numatyta data rungtynės „Camp Nou“ stadione neįvyks – tikimybės labai didelės, tačiau šiuo metu yra sprendžiama, koks sprendimas turėtų būti priimtas.

Ispanijos futbolo lyga šalies futbolo federacijai pateikė prašymą, kuriame teigė, jog mačas gali vykti numatomą datą spalio mėnesį, tačiau jis turėtų būti žaidžiamas Madride.

Pati „Barcelona“ su tokia įvykių eiga nesutinka, užsienio spauda taip pat praneša, jog lygos prašymas federacijos veikiausiai nebus patenkintas.

Tad kitas iškeliamas realus variantas – mačą žaisti Barselonoje, tačiau jį nukelti į gruodžio mėnesį. Kalbama, jog rungtynes būtų galima sužaisti tarp gruodžio 4-18 dienos.

Verta paminėti, jog nukelti rungtynes paprašė ir Barselonos krepšinio klubo atstovai. Jų Eurolygos mačas buvo numatytas penktadienio vakare, tačiau dėl vykstančių neramumų buvo siekiama dvikovą nukelti.

Vis dėlto Eurolyga tokio prašymo taip pat nepatenkino ir mačas įvyks numatytu laiku.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.