2019.10.17 07:22

Brazdeikis ir vėl nerungtyniavo, „Knicks“ paskutinėmis minutėmis pralaimėjo

LRT.lt2019.10.17 07:22

Niujorko „Knicks“ strategas Dave`as Fizdale`as ir vėl nusprendė nuo suolo nepakelti Igno Brazdeikio, o jo komandai pasirengimo cikle nepavyko iškovoti pergalės – „Knicks“ 96:100 neprilygo Atlantos „Hawks“ ekipai.

Rungtynės visus keturis kėlinius klostėsi taškas į tašką, o kiek ryškiau „Hawks“ buvo nutolę po dviejų kėlinių, kai pirmavo 61:54.

Dar kartą Atlantos ekipa pabėgo dvikovos pabaigoje (89:80), tačiau Niujorko krepšininkai spurtavo ir netrukus rezultatą išlygino (91:91).

Tada „Knicks“ gretose iniciatyvos ėmėsi Bobby Portisas – keturi jo taškai paeiliui leido Niujorko krepšininkams išsiveržti į priekį (95:94).

Tačiau netrukus Vince`o Carterio ir Trae Youngo pastangomis „Hawks“ vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas, persvėrė rezultatą ir pergalingos persvaros per likusį laiką iš savo rankų nebeišleido.

Būtent pastarieji du krepšininkai ir vedė „Hawks“ į pergalę.

T. Youngas įmetė 23 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, tuo tarpu veteranas V. Carteris pridėjo 17 taškų (5/10 trit.).

Tuo tarpu „Knicks“ komandoje išsiskyrė Julius Randle`as (20 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai), jam sėkmingai talkino B. Portisas su 16 taškų ir Marcusas Morrisas su 14.