Naujienų srautas

Sportas2019.10.16 22:33

Krupeckaitė ir Marozaitė Europos dviračių treko čempionate liko per žingsnį nuo medalių

LRT.lt 2019.10.16 22:33

Trečiadienį Apeldorne, Olandijoje, startavo Europos dviračių treko čempionatas. Jame sėkmingai pasirodymą pradėjo lietuvės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė.

Moterų komandinio sprinto atrankoje mūsų tautietės užfiksavo 33,549 sek. rezultatą per du ratus ir užėmė trečiąją vietą.

Taip jos pateko į atkrintamąsias varžybas, kur reikėjo rungtis su Ukrainos rinktine.

Nors po pirmojo rato Lietuvos dviratininkės atsiliko, S. Krupeckaitė aplenkė varžoves ir finišavo per 33,347 sek. Ukrainiečių rezultatas – 34,338 sek. Tai reiškė, kad mūsų tautietės turėjo varžytis dėl bronzos medalio.

Jame laukė olimpinius sidabro medalius 2016-aisiais iškovojusi Nyderlandų rinktinė, kurios rezultatas iki tol buvo geresnis nei lietuvaičių – 32,996 sek.

Lenktynėse dėl trečios vietos mūsiškėms jau nebepasisekė – jos finišavo per 33,369 sek. Varžovių rezultatas – 33,023 sek.

Ketvirtoji vieta lietuvėms sustiprino galimybes patekti į Tokijo olimpines žaidynes. Olimpiniai kelialapiai bus dalinami pagal trejų metų reitingą.

S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė šioje rungtyje 2016 metais iškovojo Europos čempionato bronzos medalius, o šiais metais tapo Europos žaidynių vicečempionėmis.

Moterų skrečo lenktynėse lietuvė Olivija Baleišytė užėmė šeštąją vietą.

Čempione tapo britė Emily Nelson, antrąją vietą užėmė airė Shannon McCurley, trečiąją – portugalė Mariai Martins.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi