2019.10.16 21:28

„Ryto“ varžovų mūšyje: „Lokomotiv“ su Kalniečiu patiesė CSP su Varanausku

LRT.lt2019.10.16 21:28

Trečiadienį tęsėsi trečiasis Europos taurės turnyro grupių etapo turas. Susigrūmė su Vilniaus „Rytu“ vienoje grupėje besivaržantys Limožo CSP ir Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkai su Mantu Kalniečiu. Pastarieji triumfavo 86:75 (20:19, 22:22, 13:17, 31:17).

Prieš paskutiniajam kėliniui prasidedant svečiuose rungtyniavusi Prancūzijos komanda su Ovidijumi Varanausku dar turėjo 3 taškų pranašumą – 58:55.

Ketvirčio viduryje Krasnodaro klubo atstovai jau pirmavo 69:66. Išsiveržti į priekį jiems padėjo tos atkarpos metus 6 taškus ir 3 rezultatyvius perdavimus surinkęs Willas Cummingsas.

Čia „Lokomotiv“ visiškai perėmė iniciatyvą – per kitas 5 minutes spurtavo 17:9 ir iškovojo pergalę dviženkliu skirtumu.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Alanas Williamsas (5/7 dvitaškių, 7/7 baudų). Po 14 pridėjo W. Cummingsas (6 rez. perd.) ir Samas Dekkeris (7/11 dvitaškių, 6 atk. kam.).

M. Kalnietis surinko 6 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus per kiek daugiau nei 16 minučių žaidimo laiko.

CSP komandai 24 taškus sumetė Vincentas Sanfordas (4/5 tritaškių, 5 per. kam.), 21 pelnė Semajas Christonas (10/11 baudų, 6 rez. perd.). 14 pridėjo Jerry Boutsiele`as (9 atk. kam.).

O. Varanauskas aikštėje praleido beveik 12 minučių, per kurias pelnė 2 taškus, atliko rezultatyvių perdavimą ir padarė vieną klaidą.

„Lokomotiv“atstovai yra iškovoję dvi pergales iš trijų galimų ir užima antrąją vietą B grupėje. Limožo krepšininkų sąskaitoje – pergalė ir dvi nesėkmės bei trečioji pozicija.