2019.10.15 21:37

„Sūduva“ išsigelbėjo Vilniuje ir dar labiau atitrūko nuo „Žalgirio“

LRT.lt2019.10.15 21:37

Lietuvos futbolo A lygoje antradienį sužaistos vienerios atidėtos 22 turo rungtynės, kuriose čempionės titulą ginantis Marijampolės „Sūduva“ išvykoje 2:1 (0:1) palaužė Vilniaus „Riterius“. Tai buvo jau 11-oji iš eilės marijampoliečių pergalė vietiniame fronte.

Šeimininkus „Riterius“ į priekį išvedė 39-ąją minutę įmuštas Donato Kazlausko įvartis. Įdomu, kad vienas „Riterių“ lyderių vos prieš parą mušė įvartį ir į Ukrainos rinktinės vartus, tačiau vis tiek pradėjo rungtynes su „Sūduva“ starto sudėtyje.

Vis dėlto antrajame kėlinyje čempionai įrodė savo pranašumą.

71-ąją minutę galingu smūgiu rezultatą išlygino krašto gynėjas Andro Švrljuga, o 84-ąją pergalę marijampoliečiams išplėšė Eligijaus Jankausko įvartis.

Po 26 rungtynių su 69 taškais „Sūduva“ įsitvirtino pirmoje turnyro lentelės vietoje. Vilniaus „Žalgiris“ yra sužaidęs rungtynėmis mažiau ir turi 62 taškus, „Riterių“ sąskaitoje – 42 taškai per 26 rungtynes ir trečioji vieta.

Sekmadienį, spalio 20-ąją, LFF stadione ginklus surems „Žalgiris“ ir „Sūduva“.