Naujienų srautas

Sportas2019.10.15 18:51

„Vytį“ paliko vienas sėkmės kalvių ir visi legionieriai

LRT.lt 2019.10.15 18:51

Permainos Lietuvos salės futbolo čempionų Kauno „Vyčio“ gretose. Išsiskyrė klubo ir sporto direktoriaus Guilhermes Ferreiros keliai, komandą paliko visi klube rungtyniavę legionieriai, praneša klubo feisbuko puslapis.

Lietuvoje gyvenantis brazilas G. Ferreira Kauno „Vyčio“ sporto direktoriumi tapo dar 2016 metais. Jis stipriai prisidėjo prie istorinės Kauno „Vyčio“ sėkmės Lietuvos čempionate ir UEFA Futsalo Čempionų lygoje.

Kauniečiai trejus metus iš eilės Lietuvoje susišluoja visus trofėjus – tiek A lygos čempionų titulą, tiek Lietuvos taurę. Šiemet pirmą kartą Lietuvos klubas UEFA Futsalo Čempionų lygos turnyrą pradėjo nuo pagrindinio etapo, o į Lietuvą praėjusią savaitę atvyko ir garsioji „Barcelona“.

„Dėl asmeninių priežasčių nusprendžiau pasitraukti iš užimamų pareigų Kauno „Vyčio“ klube. Šį sprendimą priėmiau pasitaręs su savo partneriu Dariumi Gurskiu. Niekada nepamiršiu šių ketverių drauge praleistų metų ir progreso, kuris parodė, kad mylint savo darbą ir sunkiai dirbant Lietuvoje galima pasiekti įspūdingų pergalių. Manau, kartu nuveikėme daug gero Lietuvos salės futbolui.

Noriu padėkoti kiekvienam, su kuriuo teko kartu dirbti per šiuos metus, o ypatingai žmogui, kurį dabar salės futbolo dėka galiu vadinti savo draugu – Dariui Gurskiui. Tikiuosi, kad salės futbolas Lietuvoje ir toliau augs. Linkiu didžiausios sėkmės Kauno „Vyčiui“ bei kitoms Lietuvos salės futbolo komandoms. Nenoriu atsisveikinti visam, tad sakau – iki pasimatymo!“, - į komandos gerbėjus kreipėsi G. Ferreira.

G. Ferreira stipriai prisidėjo prie to, kad į Lietuvą pirmą kartą atvyktų profesionalūs salės futbolininkai iš Brazilijos. Šį savaitgalį „Vytis“ nepakitusios sudėties žais Baltijos lygos rungtynes Latvijoje, o kitą savaitę visi legionieriai sugrįš į Braziliją. Kauno klubas šiame sezone A lygoje planuoja žaisti be užsieniečių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi