Sportas

2019.10.14 12:42

Čecho debiutas ant ledo: du atremti baudiniai ir geriausio rungtynių žaidėjo titulas

LRT.lt2019.10.14 12:42

Šią vasarą apie futbolininko karjeros pabaigą paskelbęs ir daugumai netikėtai ledo ritulininko aprangą ir šalmą pasirinkęs Petras Čechas debiutavo įsimintinai – atrėmė du baudinius ir padėjo savo komandai iškovoti pergalę.

Žaidėjo atstovaujama Gildfordo „Phoenix“ komanda po dviejų kėlinių atsiliko prieš Svindono „Wildcats 2” klubą, tačiau trečiajame kėlinyje Tayloras Woottonas rezultatą išlygino ir rungtynių baigtis nusikėlė į pratęsimą.

Jo metu įvarčių nepelnė nė viena komanda, tad dvikovos laimėtojas sprendėsi jau baudinių serijoje

Ten sužibėjo 37-erių veteranas – atrėmė pirmą ir paskutinį „Wildcats 2“ bandymus, padėjo savo komandai iškovoti pergalę ir buvo pripažintas geriausiu rungtynių žaidėju.

P. Čechas buvo didelis ledo ritulio fanas ir intensyviau pradėjo treniruotis baigęs futbolininko karjerą, o praėjusią savaitę paskelbė apie tai, jog rungtyniaus Nacionalinėje Anglijos ledo ritulio lygoje.

Kadangi buvęs Čekijos rinktinės vartų sargas šiuo metu dar dirba ir Londono „Chelsea“ klube, kuriame užima techninio patarėjo pareigas, o „Phoenix“ klube jis bus trečiuoju komandos vartininku ir treniruosis tada, kai jam tai daryti leis darbo grafikas Londono klube.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt