Sportas

2019.10.14 09:33

Turkijos karinius veiksmus Sirijoje palaikantis futbolininkas gali netekti darbo

LRT.lt2019.10.14 09:33

Antroje Vokietijos Bundeslygos rungtyniaujantis „St. Pauli“ klubas praėjusią savaitę atsidūrė nemalonioje padėtyje – žaidėjo įrašu instagrame pasipiktinę sirgaliai reikalauja jį atleisti iš komandos, rašo DPA.

Į nemalonių įvykių sūkurį pateko klubo gynėjas Cenkas Sahinas, savo asmeniniame instagramo profilyje pasidalinęs žinute apie tai, jog palaiko karinę Turkijos intervenciją į Siriją.

Turkų kalba C. Sahinas instagrame rašė: „Palaikome savo didvyrius karius ir armiją. Mūsų mintys yra su jumis!“

Pats klubas iš karto pasmerkė tokią futbolininko žinutę.

„Komanda visiškai atsiriboja nuo šio įrašo ir jo turinio, nes tai nesutampa su klubo vertybėmis. Klubo atstovai jau kalbėjo su žaidėju ir susidariusi situacija bus sprendžiama klubo viduje, tad, kol nebus rastas sprendimas, klubas daugiau komentarų neteiks. Daugiau jokių karų!“, – rašoma komandos pranešime.

Jei „St. Pauli“ atstovai situacija bando glaistyti diplomatiškai, tai ištikimiausi klubo sirgaliai turi kategorišką nuomonę ir atvirai reikalauja žaidėją atleisti.

„Tai jau ne pirmas kartas, kai žaidėjas viešai pareiškia savo nuomonę šiuo klausimu. Jis jau anksčiau yra pateikęs save kaip nacionalistą, ištikimą režimui ir rodantis panieką kurdų populiacijos žmonių mirtims.

Mums, ultroms, yra aišku, jog Cenkas Sahinas daugiau negali į aikštę išeiti su „St. Pauli“ apranga, todėl prašome, jog žaidėjas būtų paleistas“, – cituojamas sirgalių pranešimas.

Šiuo metu futbolininkas vis dar priklauso „St. Pauli“ klubui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt